Piłkarze KS-u Wąsewo kończą mecz remisem

Dodano: 8 kwietnia 2023 14:10, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Pojedynek w samo południe nie miał zwycięzcy. Piłkarze Adriana Orłowskiego stracili bramkę po rzucie karnym.

Pierwszym klubem z powiatu ostrowskiego, który rozegrał spotkanie w Wielką Sobotę był KS Wąsewo. 8 kwietnia 2023, równo o godz. 12:00, wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, w pojedynku między Mazurem Ojrzeń, a KS-em Wąsewo.

Podopieczni Adriana Orłowskiego strzelili gola jako pierwsi. Z gola cieszył się pomocnik gości, Łukasz Ambroziak, który zdobył bramkę w 36. minucie. Goście schodzili do szatni w dobrych nastrojach, ponieważ wyglądali całkiem dobrze na tle wyżej sklasyfikowanego rywala, a także to oni mogli pochwalić się zdobytą bramką. W drugiej połowie sędzia podyktował rzut karny. Gospodarze wykorzystali okazję do wyrównania i w 54. minucie pokonali bramkarza gości. Do końca meczu wynik nie zmienił się.

KS Wąsewo w następnym meczu przyjmie u siebie ekipę GKS-u z Nowego Gumina. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 16 kwietnia 2023 o godz. 14:00.

Mazur Ojrzeń 1:1 KS Wąsewo
M. Świtalski 54' (k) - Ł. Ambroziak 36'

Zofia Perzan zdobyła srebrny medal na Mazovia Cup w karate kyokushin (zdjęcia)

3 kwietnia 2023, BKKK, red. Kacper Jaworowski

Zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai kończy zmagania z kolejnym medalem w kolecji, tym razem srebrnym.

Druga z rzędu wygrana KS-u Wąsewo

1 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Adriana Orłowskiego udali się do Kadzidła. W miejscowości, która uważana jest za stolicę Kurpi skrzyżowali rękawice z lokalnym Kurpikiem.