Andrzejewianie z drugim zwycięstwem

Dodano: 24 kwietnia 2023 06:30, Autor: GKS Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Po wyjazdowym zwycięstwie w powiatowych derbach, GKS Andrzejewo wraca na własne boisko po półrocznej przerwie. Rywalem był sąsiadujący w tabeli Orz.

Ekipa GKS-u Andrzejewo, która w pierwszym meczu po przerwie zimowej wygrała dwoma bramkami - w pojedynku derbowym z Iskrą Zaręby Kościelne - mierzyła się z Orzem Goworowo, który na inaugurację ograł Mazowsze Jednorożec wynikiem 2:0.

Wszystko poszło po myśli trenera Łukasza Kamińskiego, jak i jego graczy. Andrzejewianie zdobyli pierwszą bramkę w 30. minucie, a druga pod koniec meczu. Dzięki osiągniętemu wynikowi, po raz drugi wygrywają 2:0, a także przeskakują Orz w tabeli, ze względu na lepszy bilans bramkowy w bezpośrednich pojedynkach.

Piłkarze GKS-u w następnej kolejce, 30 kwietnia 2023 o godz. 16:00, zmierzą się z WKS-em Mystkówiec Stary. Klub zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc andrzejewianie liczą na podtrzymanie zwycięskiej passy.

GKS Andrzejewo 2:0 Orz Goworowo

Źródło zdjęcia: Orz Goworowo

W ramach 9. kolejki klasy B, gr. Ostrołęka, sportowcy z Zarąb Kościelnych wyjechali do Pniewa, by zmierzyć się z tamtejszym KS-em.

KS Wąsewo z cennym remisem

23 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Podopieczni Adriana Orłowskiego potrzymują dobrą formę. Tym razem udało im się zremisować z wyżej notowanym rywalem na wyjeździe.

GKS górą w derbach

16 kwietnia 2023, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

W ramach 8. kolejki Klasy B, gr. Ostrołęka, zmierzyły się dwa kluby z powiatu ostrowskiego. Wygląda na to, że ligowy outsider dobrze przepracował zimową przerwę.