Udany wyjazd do Strzegowa. KS Wąsewo wygrywa na wyjeździe

Dodano: 8 maja 2023 06:06, Autor: KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Adriana Orłowskiego chcieli odgryźć się za domową porażkę w rundzie jesiennej. Plan został wykonany w 100 procentach.
Ostatnim spotkaniem ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej, było te GKS-u Strzegowo z KS-em Wąsewo w ramach 23. kolejki. Mecz rozgrywany był w niedzielę, 7 maja 2023 o godz. 18:00.

Wąsewianie w pierwszym meczu z GKS-em Strzegowo, rozgrywanym 2 października 2022, ulegli 0:2 na własnym boisku. Teraz mieli ochotę na rewanż. W 30. bramkę dla KS-u Wąsewo zdobył niezawodny Marcin Kapica. Na przerwę gracze Adriana Orłowskiego schodzili z prowadzeniem. Po przerwie wąsewianie chcieli dalej grać swoje. Kolejne trafienie dołożył Stanisław Peredystyi w 75. minucie.

Następne spotkanie KS Wąsewo rozegra w środę, 10 maja 2023 o godz. 18:00, gdy przyjmie u siebie Wkrę Sochocin. Kluby sąsiadują z sobą w tabeli, a podczas ostatniego meczu - rozgrywanego w 9. kolejce - padł bezbramkowy remis.

GKS Strzegowo 0:2 KS Wąsewo
M. Kapica 30', S. Peredystyi 75'

Źródło zdjęcia: KS Wąsewo

W rundzie wiosennej KS Wąsewo przegrało tylko raz. Tym razem wąsewianie zwyciężyli, przeskakując dzisiejszego rywala w tabeli.

KS Wąsewo z cennym remisem

23 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

Podopieczni Adriana Orłowskiego potrzymują dobrą formę. Tym razem udało im się zremisować z wyżej notowanym rywalem na wyjeździe.

Kolejna seria zakończona. KS Wąsewo przegrywa u siebie

16 kwietnia 2023, KS Wąsewo, red. Kacper Jaworowski

KS Wąsewo było niepokonane w rundzie wiosennej. Niestety dzisiaj ten stan uległ zmianie, po porażce z GKS-em Gumino.