Orz okazał się lepszy od Iskry

Dodano: 15 maja 2023 11:46, Autor: Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Iskra Zaręby Kościelne zmierzyła się na wyjeździe z Orzem Goworowo. Zamykający tabelę klub odniósł kolejną porażkę.
W niedzielę, 14 maja 2023 o godz. 14:00, w ramach 12. kolejki klasy B, zmierzyły się Orz Goworowo i Iskra Zaręby Kościelne.

Gracze z Goworowa wygrali piąty mecz w sezonie w Klasie B. Ich rywalem byli podopieczni Adriana Romanika, zespół Iskry Zaręby Kościelne. Gospodarze pokazali dobrą piłkę, już w pierwszej połowie wychodząc na prowadzenie. Bramki zdobywali Tomasz Gęsich w 25. minucie, Dominik Sujkowski w 36. minucie oraz Bartosz Majkowski w 42. minucie.

Iskra po poprawie gry defensywnej, nadal musi pracować w ataku. Zarębianie mieli swoje okazje, jednak tradycyjnie ich strzały lądowały na słupku, poprzeczce lub były nieznacznie niecelne. Honorowe trafienie dla Iskry zaliczył Adam Niemira z karnego w 90. minucie.

Kolejny mecz Iskra rozegra u siebie, w niedzielę 21 maja 2023 o godz. 16:00. Będzie to okazja do zdobycia punktów, bo klub zmierzy się z sąsiadem w tabeli, WKS-em Mystkówiec Stary.

Orz Goworowo 3:1 Iskra Zaręby Kościelne
T. Gęsich 25', D. Sujkowski 36', B. Majkowski 42' - A. Niemira 90' (k)

Źródło zdjęcia: Orz Goworowo

Rozdanie nagród w dziedzinie sportu w powiecie ostrowskim, za osiągnięcia w 2022 roku (zdjęcia)

10 maja 2023, Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej przyznał nagrody wyróżniającym się zawodnikom.

Gracze Iskry musieli się pogodzić z kolejną porażką

8 maja 2023, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Po przerwie w 10. kolejce, piłkarze Iskry wrócili do gry. Czekał na nich ciężki przeciwnik, Świt Baranowo, a więc lider tabeli.

Iskra nie "zaiskrzyła". Piłkarze z Zarąb Kościelnych zanotowali wyjazdową porażkę