GKS porażką zakończył granie w tym sezonie

Dodano: 23 maja 2023 14:43, Autor: GKS Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Mimo, że rozgrywki klasy B jeszcze trwają, to dla GKS-u Andrzejewo już się zakończyły, ze względu na pauzę w ostatniej kolejce.
W niedzielę, 21 maja 2023 o godz. 14:00, KS Pniewo przyjął na własnym terenie zespół GKS-u Andrzejewo. Dla andrzejewian było to ostatnie spotkanie w sezonie 2022/2023, ze względu na pauzę w następnej kolejce, spowodowaną nieparzystą liczbą klubów.

Od początku mecz był pełen emocji. Gospodarze zdobyli bramkę w 10. minucie po rzucie wolnym oraz w 18. minucie po rzucie karnym. Andrzejewianie strzelili gola w 33. minucie, a następny padł bardzo szybko, bo już po 4 minutach. Do szatni zespoły schodziły przy wyniku 2:2 na tablicy. W 49. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze, które podwyższyli w 54. Wydawało się, że to już wszystko w tym spotkaniu. Mecz toczył się swoim życiem, aż do 74. minuty, gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Światkowski. Niestety piłkarzom GKS-u nie udało się tego wykorzystać i mecz zakończył się wynikiem 4:2.

GKS Andrzejewo kończy rozgrywki na 5. lokacie, mimo że w pewnym momencie mial szansę na podium.

KS Pniewo 4:2 GKS Andrzejewo

Źródło zdjęcia: KS Pniewo

Podopieczne Michała Kacprzaka grały na wyjeździe ze Świtem Barcząca. Po pierwszej połowie pełnej bramek, druga była bardzo spokojna.

GKS napsuł krwi liderowi

15 maja 2023, GKS Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Będący ostatnio w dobrej formie zespół GKS-u Andrzejewo, zmierzył się na wyjeździe z liderem tabeli Świtem Baranowo. Zwycięstwo gości przybliżyło ich do mistrzostwa, jednak łatwo nie było.

Gorąca wygrana andrzejewian

8 maja 2023, GKS Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

GKS Andrzejewo rozegrało spotkanie z Mazowszem Jednorożec. W meczu nie zabrakło kontrowersji.