Pracownicy PSSE w Ostrowi Mazowieckiej z honorowym odznaczeniem (zdjęcia)

Dodano: 25 maja 2023 11:41, Autor: PSSE Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

W Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie odznak honorowych "Za zasługi dla ochrony zdrowia" pracownikom Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa mazowieckiego.
W ubiegły czwartek, 18 maja 2023, w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, przy ul. Żelaznej 79 w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia odznak honorowych "Za zasługi dla ochrony zdrowia", przyznanych pracownikom Państwowej Inspekcji Sanitarnej województwa mazowieckiego.

Odznaczenia trafiły do rąk 44 pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie oraz Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych województwa mazowieckiego. Wśród nich znaleźli się pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej.
REKLAMA


Uroczystego wręczenia odznak honorowych "Za zasługi dla ochrony zdrowia" dokonał Pan Minister Krzysztof Saczka, Główny Inspektor Sanitarny wz. "Nasi" odznaczeni to Andrzej Kaczyński - Kierownik Sekcji Higieny Komunalnej oraz Bożena Podbielska - starsza asystent w Sekcji Epidemiologii.

Odznaka honorowa "Za zasługi dla ochrony zdrowia" ma ponad 37 letnią tradycję. Jest to jednostopniowe odznaczenie Ministra Zdrowia, ustanowione w 1986 roku. Przyznaje się ją za szczególne zaangażowanie w sprawy zdrowia publicznego, w tym ochronę zdrowia ludności, profilaktykę, promocję zdrowia i oświatę zdrowotną. Przy przyznawaniu tegorocznych odznaczeń uwzględniono również zaangażowanie w zadania na rzecz walki z pandemią COVID-19.


Zobacz również

Najpiękniejsze krowy są w gminie Nur (zdjęcia)

25 maja 2023, UG Nur, red. Kacper Jaworowski

Państwo Godlewscy z miejscowości Strękowo Nieczykowskie, mają w swojej hodowli jedne z najładniejszych krów. Ich zwierzęta zostały docenione w konkursie.

Dzisiaj pamiętamy o zmarłych na AIDS

21 maja 2023, PSSE Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Zmarłych na AIDS obchodzony jest w trzecią niedzielę maja. Tegoroczny wypada 21 maja.

Strażacy z odznaczeniami i awansami. Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

12 maja 2023, Kacper Jaworowski

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej była miejscem, gdzie odbyły się powiatowe, uroczyste obchody Dnia Strażaka.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]