Grad goli w Guminie. Popisy Damiana Płotczyka

Dodano: 5 czerwca 2023 16:09, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Roberta Wilczewskiego wygrali hokejowym wręcz wynikiem 5:2. Hat tricka na koncie zapisuje Damian Płotczyk, jedną z bramek zdobywając z własnej połowy!
Ostrovia Ostrów Mazowiecka pojechała do Gumina, gdzie w ramach 28. kolejki ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka, zmierzyła się z lokalnym GKS-em.

Mecz rozpoczął się w sobotę, 3 czerwca 2023 o godz. 10:00. Pierwsza połowa była wyrównana. Podopieczni Roberta Wilczewskiego chcieli pokazać co najlepsze, jednak przytrafiały się im błędy. Ogólnie mimo 1:2 do przerwy, z perspektywy "żółto-zielonych" do zapomnienia. Druga połowa to już całkowita dominacja gości. Wśród "kaesiaków" najbardziej szalał Damian Płotczyk, który uzbierał hat tricka. Najbardziej w pamięć zapadło jego uderzenie z własnej połowy, które skończyło swój lot w siatce.

Przed Ostrovią ciężkie zadanie. Podczas następnej kolejki, w sobotę, 10 czerwca 2023 o godz. 17:00, zmierzy się z Rzekunianką Rzekuń, która zajmuje 2. miejsce w tabeli i ma chrapkę na awans.

GKS Gumino 2:5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
P. Skórczyński, D. Konwerski (k) - D. Płotczyk 3, A. Waracki, D. Wilczewski

Źródło zdjęcia: GKS Gumino

W Wąsewie doszło do derbowego pojedynku. Lokalny KS przyjął na swoim gruncie Ostrovię.

Prawdziwe bombardowanie na miejskim stadionie. "Żółto-zieloni" wygrali z Koroną Karolinowo

15 maja 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej kibice mogli zobaczyć prawdziwy festiwal goli. Ostrovia spotkała się z Koroną Karolinowo, a w meczu padło aż 8 bramek!