Prawdziwe bombardowanie na miejskim stadionie. "Żółto-zieloni" wygrali z Koroną Karolinowo

Dodano: 15 maja 2023 14:29, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej kibice mogli zobaczyć prawdziwy festiwal goli. Ostrovia spotkała się z Koroną Karolinowo, a w meczu padło aż 8 bramek!
Sobotni wieczór przyniósł prawdziwą huśtawkę nastrojów dla graczy i kibiców Ostrovii. Na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej gospodarze zmierzyli się z Koroną Karolinowo. Teoretycznie powinno być to łatwe spotkanie, bo Korona zamyka tabelę.

Mecz się zaczął po myśli Ostrovii. Gospodarze szybko zdobyli dwie bramki, jednak już w 18. minucie goście nawiązali kontakt, strzelając gola z "jedenastki". Od tego momentu zaczęła się niesamowita skuteczność Korony. Goście zdobyli jeszcze dwie bramki i jeszcze przed 40. minutą spotkania kibice zobaczyli 5 goli.

Po przerwie Ostrovia ponownie zanotowała dwa szybkie trafienia. Nie zdemotywowało to Korony, która po pierwszej połowie "poczuła krew" i liczyła na sprawienie niespodzianki oraz urwanie chociaż punktu, będącej zdecydowanie wyżej w tabeli Ostrovii. Kibice na trybunach mogli więc oglądać emocjonujący mecz, pełen pięknych strzałów, walki i szalonych kontr.

Ostrovia w następnej kolejce pojedzie do Wąsewa, gdzie w meczu derbowym zmierzy się z tamtejszym Klubem Sportowym. W pierwszym meczu "żółto-zieloni" wygrali u siebie 2:0, wtedy jednak wąsewianie mieli naprawdę kiepski okres. Tym razem jest inaczej, jeśli ktoś miał gorszy okres, to była to Ostrovia. Do, miejmy nadzieję, emocjonującego spotkania, dojdzie w niedzielę, 21 maja 2023 o godz. 17:00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5:3 Korona Karolinowo
D. Kopacz, P. Zacheja 2, D. Wilczewski, M. Wasiliew - M. Kłodowski (k), M. Pilśnik 2

Źródło zdjęcia: Korona Karolinowo

Po długiej majówce spowodowanej pauzą, podopieczne Michała Kacprzaka wróciły do gry. Na swoim boisku rozegrały dobry mecz z KU-AZS UW II Warszawa.

Słaby mecz Ostrovii. Czołowa piątka odjeżdza coraz dalej

11 maja 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Ostrovia zmierzyła się w kluczowym pojedynku z Soną Nowe Miasto. Przed meczem drużyny dzieliło jedynie 3 punkty.

Ciężki mecz z wiceliderem kończy się remisem (zdjęcia)

7 maja 2023, Kacper Jaworowski

Wieczorne zmagania na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej przyniosły festiwal słupków i poprzeczek ze strony gości, a także korzystanie z nadarzających się okazji przez gospodarzy.