Ostrovia w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Padło pięć bramek w meczu

Dodano: 17 sierpnia 2023 20:52, Autor: Kacper Jaworowski

Ostrovia walczy o Okręgowy Puchar Polski. W Ostrołęce pokonała rezerwy Narwi wynikiem 2:3.
W ramach II rundy Pucharu Polski okręgu Ciechanów-Ostrołęka, piłkarze Roberta Wilczewskiego zmierzyli się z drugim zespołem Narwi Ostrołęka.

Spotkanie rozgrywane na boisku Narwi, w pierwszej połowie nie przyniosło zbyt wielu emocji. Na pierwszą bramkę przyszło czekać aż do doliczonego czasu gry, gdy rzut karny, podyktowany po faulu na Dominiku Borowieckim, wykorzystał Bartosz Siurnicki, czyli grający... prezes Narwi. Gospodarze schodzili więc na przerwę z bramką do szatni, która na pewno podniosła morale w drużynie.

W drugiej połowie szansę na wyrównanie miał Kamil Wojdak, który podszedł do uderzenia z rzutu karnego. Na jego nieszczęście lepszy okazał się Maksymilian Parzych, który obronił strzał. Wyrównanie przyszło w 62. minucie spotkania za sprawą Vasilieva. Nie minęło nawet pięć minut, a Ostrovia prowadziła już 1:2 po uderzeniu Damiana Kopacza. Trzecią bramkę dorzucił Kamil Wojdak, rehabilitując się za zmarnowaną "jedenastkę". Wynik meczu w 93. minucie spotkania ustalił Borowiecki.

Narew II Ostrołęka 2:3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
B. Siurnicki 45+1' (k), D. Borowiecki 90+3' - M. Vasiliev 62', D. Kopacz 65', K. Wojdak 72'.

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Peakpx

MKS Małkinia zmierzyła się na własnym boisku z Wektrą Zbuczyn, w meczu 1. kolejki ligi okręgowej, gr. Siedlce.

Wróciła okręgówka! W pierwszym meczu Ostrovia przegrywa z Soną

12 sierpnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Pierwsze spotkanie ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka zostało rozegrane w Ostrowi Mazowieckiej. Trzy punkty powędrowały do przyjezdnych.

Okręgowy Puchar Polski. MKS gra dalej, za burtą Iskra i GKS

9 sierpnia 2023, OZPN Siedlce, red. Kacper Jaworowski

Trzy kluby z naszego powiatu mają za sobą pierwsze mecze o stawkę w sezonie 2023/2024. Mimo różnicy poziomów w derbowym pojedynku były emocje.