Tenis stołowy. Wysoko nasza młodzież w województwie
Dodano: 18 listopada 2006 07:36,
Autor: Ostrowski Tygodnik Powiatowy
12 listopada 2006 roku w Warszawie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjy Żaków. Zwyciężył w nim Rafał PIASECKI (KS WESOŁA Warszawa) przed Cezarym DĘBSKI ( GOSIR Piaseczno). Nasi zawodnicy zajęli miejsca: 5-8 Marek OGRODNIK ( MLUKS Wąsewo), 13-16 GRABOWSKI Konrad (MLUKS Wąsewo); 17-20 OGRODNIK Piotr ( MLUKS Wąsewo).
Marek Ogrodnik w akcji (fot. archiwum)
Komentarze
Dodano: 20 listopada 2006 23:22,
~dziwne
turniej niby w warszawie ale sala na zdjeciu ostrowska :PP DZIWNE :PP
Dodano: 21 listopada 2006 09:58,
~Sj
Bo to zdjecie archiwalen łośku
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Dodano: 20 listopada 2006 23:22, ~dziwne
turniej niby w warszawie ale sala na zdjeciu ostrowska :PP DZIWNE :PP
Dodano: 21 listopada 2006 09:58, ~Sj
Bo to zdjecie archiwalen łośku
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.