Wąsewianie nie dali rady Gladiatorowi

Dodano: 22 września 2023 06:10, Autor: Kacper Jaworowski

KS Wąsewo nie notuje najlepszego okresu. Tym razem wąsewianom przyszło mierzyć się z liderem okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego, Gladiatorem Słoszewo.
Na stadionie w Wąsewie, 17 września 2023, Klub Sportowy Wąsewo zmierzył się z Gladiatorem Słoszewo. Podopiecznych Leszka Skrzecza czekało ciężkie zadanie. Gladiator to lider tabeli, który może poszczycić się świetną ofensywą i kompletem punktów. Wąsewianie za to nie dość, że jeszcze nie wygrali, to nie strzelili chociażby bramki.

Od początku spotkania, to goście byli stroną dominującą. Słoszewianie wyszli na prowadzenie w 17. minucie za sprawą Mariusza Kopeckiego, znajdującego się w znakomitej formie strzeleckiej. Niedługo później, bo w 24. minucie, strzelec bramki musiał opuścić boisko z powodu kontuzji, a jego miejsce zajął Tomasz Wychucki. W 28. minucie z dystansu uderzył Piotr Wypyszyński, a jego strzał zakończył swój lot w siatce. Po przerwie na 0:3 strzelił Wypyszyński, tym razem w sytuacji sam na sam, po wyrzucie z autu. Wynik meczu zamknął ustalił Bartosz Chrząszczewski.

W następnej kolejce KS Wąsewo pojedzie na niedaleki wyjazd do Sypniewa, gdzie zmierzy się z tamtejszym Orłem. Piłkarze Tomasza Jóźwiaka zajmują 4. miejsce w tabeli, odnosząc 3 zwycięstwa, 1 remis i notując 1 porażkę. Mecz zostanie rozegrany 24 września 2023 o godz. 15:00.

KS Wąsewo 0:4 Gladiator Słoszewo
M. Kopecki 17', P. Wypyszyński 28', 51', B. Chrząszczewski 73'

Źródło zdjęcia: Gladiator Słoszewo

Piłkarzom z Zarąb Kościelnych nie udało się urwać choćby punktu. Teraz przed nimi bój z Zorzą Sterdyń.

Ostrovia popłynęła w Narwi

15 września 2023, Kacper Jaworowski

W środę 13 września rozgrywano IV rundę Pucharu Polski okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego. Mecz rozgrywany na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej skończył się wysoką porażką gospodarzy.

Małkinianie w półfinale!

Pełen emocji mecz rozegrał się na stadionie w Małkini Górnej. Rozstrzygnięcie przyniosły rzuty karne, a bohaterem meczu został bramkarz MKS-u Jakub Borowy, który obronił dwie "jedenastki".