Wygrali w piłkę i pojechali na sztafetę. Sukcesy uczniów ostrowskiej "jedynki"

Dodano: 20 października 2023 22:51, Autor: SP nr 1 Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Drużyna chłopców z rocznika 2011 została zwycięzcami w powiatowych mistrzostwach w piłce nożnej.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej, z rocznika 2011, stali się mistrzami powiatu ostrowskiego w piłce nożnej. Ten sukces otwiera przed nimi drzwi do rywalizacji na poziomie rejonu ostrołęckiego.

Równocześnie, młodzi piłkarze nie mogli cieszyć się długo z sukcesu, bo cześć z nich, brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych ma poziomie wojewódzkim, 19 listopada 2023. Sześciu z nich zajęło 13. miejsce na szczeblu wojewódzkim.

Chłopaki z "jedynki" są dumną reprezentacją naszego powiatu i inspiracją dla młodych sportowców. Trzymamy kciuki za ich kolejne kroki w rywalizacji!

Sukces młodzieży "Rubinka" w Sztafetowych Biegach Przełajowych (zdjęcia)

19 października 2023, ZS nr 1 Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zespół Szkół nr 1 im. rtm W. Pileckiego wystawił drużynę męską i żeńską w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Ostrołęce. Dziewczęta zajęły 1. miejsce.

Awans do finału wojewódzkiego zawodniczek z ostrowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 (zdjęcia)

12 października 2023, Milena Kozłowska, red. Elżbieta Krajewska

Dziewczęta startowały w Międzypowiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Ostrołęce.

Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej ciąg dalszy. W piłkę nożną najlepsze dziewczęta z Broku (zdjęcia)

6 października 2023, MOSiR Ostrów Mazowiecka, ZPPO Brok, red. Kacper Jaworowski

Przedstawicielki szkoły z Broku zajęły pierwsze miejsce i będą reprezentować powiat ostrowski na zawodach międzypowiatowych. We wszystkich meczach straciły tylko jedną bramkę.