"Szóstka" na pożegnanie jesieni. GKS Andrzejewo wygrywa w ostatnim meczu rundy

Dodano: 21 listopada 2023 06:07, Autor: Kacper Jaworowski

Dobry mecz na pożegnanie jesieni w wykonaniu GKS-u Andrzejewo. Gospodarze odnieśli wysokie zwycięstwo nad LUKS-em Rzakta w widowiskowym starciu.
Na zakończenie rundy jesiennej, w siedleckiej klasie B, na boisku rozgrywkowym spotkały się kluby, plasujące się w górnej części tabeli, tj. GKS Andrzejewo oraz LUKS Rzakta, w oczekiwanej przez fanów konfrontacji. Już od pierwszych minut gry obie ekipy prezentowały wysoki poziom zaangażowania, stawiając mocny akcent na ofensywę.

Na bramki nie trzeba było długo czekać. Już w 13. minucie spotkania GKS objął prowadzenie po trafieniu Andrzeja Piwońskiego, który wykorzystał świetną okazję. Niebawem po tym, w 26. minucie, Tomasz Król podwyższył wynik na korzyść andrzejewian, ustalając wynik na 2:0. Gospodarzom było jednak mało i już w 28. minucie prowadzili 3:0. Znów uderzył Piwoński, jednak tym razem był to Radosław. LUKS próbował odwrócić losy meczu, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Tym, dla których trzy bramki to za mało, z odpowiedzią przyszła druga połowa. Aby zobaczyć kolejnego gola, trzeba było czekać około dziesięciu minut, bo w 54. minucie Dominik Żołądek zdobył kontaktową bramkę dla swojego klubu. LUKS próbował pójść za ciosem, jednak nic z tego - GKS kontynuował swoją skuteczną grę i w 61. minucie ponownie Radosław Piwoński wpisał się na listę strzelców, umacniając przewagę swojego zespołu. Grający z determinacją podopieczni Łukasza Kamińskiego, tworzyli kolejne okazje. 65. minuta to karny dla GKS-u, którego pewnie na bramkę zamienił Marcin Rakowiecki, a w 68. minucie Andrzej Piwoński zdobył swoją drugą bramkę tego dnia, ostatecznie dobijając rywali.

Mecz zakończył się wynikiem 6:1 na korzyść GKS Andrzejewo, pokazując dominację gospodarzy w tym starciu. Zarówno zawodnicy, jak i kibice, mieli okazję uczestniczyć w emocjonującym meczu, z zaciętą walką o każdą piłkę.

GKS Andrzejewo po przenosinach do siedleckiej delegatury notuje bardzo dobry okres. Po rundzie wiosennej zajmuje 3. miejsce z jedynie punktem straty do pierwszej lokaty.

GKS Andrzejewo 6:1 LUKS Rzakta
A. Piwoński 13', 68', T. Król 26', R. Piwoński 28', 61', M. Rakowiecki 65' (k.) - D. Żołądek 54'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pexels/Gonzalo Acuna

Przed meczem odśpiewano hymn, a następnie piłkarze MKS-u Małkinia w starciu z Hutnikiem Huta Czechy, zwyciężyli wynikiem 3:1 w meczu pełnym emocji i zwrotów akcji.

Derby bez niespodzianki. GKS pewnie wygrywa z Iskrą

10 listopada 2023, Kacper Jaworowski

GKS Andrzejewo triumfuje 4:1 w pasjonującym starciu z Iskrą Zaręby Kościelne. Mimo zaangażowania miejscowych, przyjezdni dominują w powiatowych derbach.

GKS niczym walec. Kolejna wygrana w nowym środowisku

14 września 2023, Kacper Jaworowski

Nikt nie mógł spodziewać się, że GKS Andrzejewo po przenosinach do siedleckiej delegatury będzie grać aż tak dobrze. Tym razem wyższość andrzejewian musiała uznać Olimpia Latowicz, mimo że świetnie weszła w mecz.