XV Finał WOŚP w Ostrowi!!!

Dodano: 9 stycznia 2007 19:46, Autor: Ostrowski Sztab WOŚP


Ostrowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie pozdrawia wszystkich mieszkańców Ostrowi, informując jednocześnie, że gramy tak, jak 15 lat temu. Jest nas 126 osób, które do wspólnego świętowania i odlotowego grania zapraszają też innych. Program tegorocznego Finału WOŚP w Naszym Mieście to zbiórka we wszystkich ważniejszych punktach Ostrowi w godzinach porannych i popołudniowych, a o godz. 18:00 koncert wieńczący ciężką pracę młodych wolontariuszy połączony z licytacją orkiestrowych gadżetów.
Jako ciekawostka: w tym roku w naszym Sztabie rządzą dziewczyny, gdyż jest ich ponad 90, dlatego też będzie słodko, wesoło, ciepło i odlotowo. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami zagrać. Nasz Sztab mieści się w "małym" Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 50. Tu będziemy się grzać, posilać i ładować akumulatory, dlatego też chętnie przyjmiemy i ładnie podziękujemy za każdy talerz gorącej zupy i coś słodkiego. Liczymy na otwarte serca naszych mieszkańców, troskę naszych mam i babć oraz opiękę naszych tatusiów. Chętnie przyjmiemy przedmioty, które zechcecie państwo przeznaczyć na licytację. Każdy przedmiot i każda złotówka to poczucie bezpieczeństwa w naszym ostrowskim Szpitalu w postaci sprzętu medycznego co roku przekazywanego przez Fundację Jurka Owsiaka. I my od piętnastu lat mamy swój duży wkład, a zatem zapraszamy nawet tych, których serca są trochę chłodne. My je rozgrzejemy!


Katalog firm promowane

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]