KS Ostrovia. Na sprawdzian do Przasnysza.

Dodano: 11 stycznia 2007 13:16, Autor: KS Ostrovia


27 stycznia 2007 r. nasi piłkarze wezmą udział w III Turnieju piłki halowej o Puchar Starosty Przasnyskiego. W zeszłym roku zajęliśmy w Przasnyszu bardzo dobre 3 miejsce, jak będzie w tym roku okaże się już za kilkanaście dni.

Do turnieju zgłosiły się takie drużyny jak:
1. Legia II Warszawa
2. Narew Ostrołęka
3. Korona Ostrołęka
4. Start Działdowo
5. Gol-Sport Ciechanów
6. Tęcza 34 Płońsk
7. Iskra Krasne
8. Ostrovia Ostrów Mazowiecka
9. KS Łomianki
10. MKS Przasnysz I
11. MKS Przasnysz II
12. Żbik Nasielsk

My mamy nadzieje, że "kaesiacy" dobrze zaprezentują się w tym turnieju.

Komentarze

Dodano: 11 stycznia 2007 13:18, ~Kobra

Jakby ktoś chciał jechać nie napisze w księdze gości www.ksostrovia.ostrowmaz.com bo najprawdopodobnie klub kibica będzie jechał do Przasnysza więc będzie można się zabrać

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]