Studniówka maturzystów ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

Dodano: 28 stycznia 2024 07:02, Autor: Kacper Jaworowski

Blisko 100 maturzystów Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, bawiło się na studniówce w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim. Wzruszające podziękowania, życzenia od ważnych postaci, tradycyjny polonez i zabawa do białego rana sprawiły, że wydarzenie zapisze się w pamięci uczestników na długo.
Bal studniówkowy maturzystów Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej był wyjątkowym wydarzeniem, na którym zgromadziło się blisko 100 maturzystów i maturzystek wraz z towarzyszącymi im osobami, dyrekcją, gronem pedagogicznym i przedstawicielami rady rodziców. Uroczystość rozpoczęła się serdecznymi podziękowaniami kierowanymi do wszystkich gości za udział w tym istotnym dla uczniów wydarzeniu. Uczniowie nie zapomnieli również o wyrazie wdzięczności dla wychowawców, rodziców, nauczycieli i... samych sobie za nieustanne wsparcie.

Po emocjonalnym początku kilka słów skierował do maturzystów dyrektor szkoły, Bogusław Konrad. - Studniówka to ważne wydarzenie odbywające się około 100 dni przed maturą. Jej inicjatorzy sprzed wielu dziesięcioleci uznali, że 100 dni wystarczy na powtórzenie i doszlifowanie wiadomości i umiejętności niezbędnych do pomyślnego zdania egzaminów maturalnych. Dzisiejszy bal jest symbolicznym przejściem z okresu młodzieńczego w okres dorosłości. Warto zadbać, by porządnie wybawić się w tą wyjątkową noc. Nasi nauczyciele nie szczędzili sił, aby sprostać oczekiwaniom waszym i waszych rodziców. Głęboko wierzę, że oprócz wiedzy dydaktycznej przekazali wam cenne rady przydatne w dorosłym życiu. Sięgajcie po nie w chwilach radosnych - życzę, aby tych było najwięcej - jak również w chwilach trudnych, bo przecież też takie będą - szczerze życzył przyszłym absolwentom.
REKLAMA


Głos zabrała sekretarz powiatu Ewa Suchcicka, odczytując list okolicznościowy od starosty i wicestarosty ostrowskiego. - Od siebie tylko chciałabym życzyć oczywiście wszystkim powodzenia na tym egzaminie, który was czeka, żebyście zrealizowali swoje plany i marzenia, żeby było to dla was takim motorem na przyszłość - skierowała kilka słów do maturzystów.

- To niezapomniany dzień, po latach wspominany z przyjemnością. Życzę wam drodzy maturzyści spełnienia tych najskrytszych marzeń, zrealizowania wyznaczonych celów, a dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą jaką drogę wybrać, odnalezienia tej właściwej - takiej, która przyniesie wam zadowolenie - mówiła przewodnicząca rady rodziców Urszula Waniewska, podkreślając wagę tego momentu w życiu młodych ludzi.

Po oficjalnych wystąpieniach dyrektor Zespołu Szkół nr 2 otworzył bal studniówkowy. Następnie uczniowie, jak co roku, rozpoczęli zabawę od tradycyjnego poloneza. Jednak tradycyjny taniec to nie wszystko co przygotowali uczniowie. Studniówkowicze zaprezentowali utwór muzyczny, występ kabaretowy, a po wieczornym posiłku za konsoletą pojawili się przedstawiciele szkolnego radiowęzła, rozgrzewając parkiet do czerwoności.

W Zespole Szkół nr 2 maturę będzie zdawać ponad 100 uczniów, z trzech klas technikum i jednej klasy liceum. Studniówka odbyła się w sobotę, 27 stycznia 2024, w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim.

Zobacz również

Uczniowie "Staszica" bawili się na balu studniówkowym (zdjęcia)

28 stycznia 2024, ZS Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej przenieśli się w świat radości i elegancji podczas tradycyjnego balu studniówkowego. Sala Weselna "Jurkowscy" w Kosowie Lackim stała się świadkiem wzruszających chwil, tańców i życzeń, tworząc niezapomniane wspomnienia dla maturzystów.

Studniówka maturzystów z "Rubinka" 2024 (zdjęcia, wideo)

15 stycznia 2024, Julia Baranowska

W ten weekend odbył się bal studniówkowy dla maturzystów z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Bal studniówkowy ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

12 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej zakończył sezon studniówkowy w powiecie ostrowskim. Zobacz, jak bawiła się młodzież!

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]