Bal studniówkowy ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

Dodano: 12 lutego 2023 07:34, Autor: Kacper Jaworowski

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej zakończył sezon studniówkowy w powiecie ostrowskim. Zobacz, jak bawiła się młodzież!
W sobotni wieczór, 11 lutego 2023 o godz. 19:00, w Zajeździe Cobra, nadszedł czas na zakończenie sezonu studniówkowego w powiecie ostrowskim. Uczniowie klas IV LO, IV TE oraz IV TI z ostrowskiego "Ekonomika", mogą odliczać już sto dni do matury.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemowy uczniów prowadzących bal. - Cieszymy się niezmiernie, że w ten magiczny czas będziecie z nami. Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy, nadszedł bowiem tak długo oczekiwany przez nas studniówkowy bal, który przypomina nam o tym, że już wkrótce przekroczymy symboliczny próg dojrzałości. Studniówka to taki niezwykły wieczór, który skłania do chwili refleksji oraz wspomnień i sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni - mówili Magdalena Obuchowska i Jakub Sobotka.

Prowadzący wywołali do mikrofonu dyrektora, który przygotował dla maturzystów przemówienie. - Dzisiejszy dzień, a właściwie wieczór i noc, to chwile wyjątkowe, mające szczególne znaczenie w kalendarzu wydarzeń szkolnych "Ekonomika". Studniówka, to ważne wydarzenie, odbywające się około stu dni przed maturą (...) Dzisiejszy bal dla naszej młodzieży, jest symbolicznym przejściem z okresu młodzieńczego w okres dorosłości. Warto zadbać, by porządnie wybawić się w tę wyjątkową noc. Nasi nauczyciele - tu obecni wychowawcy - jak i inni nauczyciele oraz nauczyciele, których dzisiejszego dnia z nami nie ma, nie szczędzili sił, by sprostać oczekiwaniom waszym i waszych rodziców - mówił dyrektor Bogusław Konrad.
REKLAMA


Następnie przez dyrektora o głos poproszony został Zbigniew Chrupek, starosta ostrowski. - Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Uznaliście, że nasza obecność, w jakiś sposób, jest tutaj potrzebna - podziękował w imieniu swoim i małżonki starosta. - Życzę wam zdanej matury (...) Żebyście się wszyscy mogli pocieszyć tym, że już następny etap. Dziękuje bardzo jeszcze raz, życzę miłej zabawy dzisiaj. To jest wasz dzień, bawcie się dobrze, wszystkiego dobrego! - zakończył Chrupek.

Później głos zabrała przedstawicielka rodziców, Urszula Waniewska. - Studniówka to ważny i radosny moment w życiu, na który czekacie z niecierpliwością (...) Życzę jak najlepszych wyników na majowych egzaminach maturalnych, które będą zwieńczeniem waszej wieloletniej nauki. Gratuluję wam dzisiejszego balu... - mówiła do młodzieży zgromadzonej na sali.

Na koniec głos ponownie zabrał Bogusław Konrad. Pytał zgromadzonych na sali o to, czy ktoś chciałby jeszcze zabrać głos i krótko mówił o historii poloneza. - Zatem, droga młodzieży, poloneza czas zacząć! - zakończył dyrektor.

Po tych słowach nadszedł czas na ostatnią, oficjalną część ceremonii. Młodzież odtańczyła poloneza pod kompozycję Wojciecha Kilara z filmu "Pan Tadeusz", do którego to przygotowywali się pod czujnym okiem Katarzyny Bujakowskiej. Następnie uczniowie Zespołu Szkół nr 2 udali się do wspólnej zabawy, którą poprowadził DJ Czarny.

Zobacz również

Tak wyglądała studniówka 2023 ZS CKR w Starym Lubiejewie (zdjęcia, wideo)

5 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie bawiła się w Sali Bankietowej "Euforia" w Ponikwi Dużej.

Studniówka maturzystów z "Koperniczka" 2023 (zdjęcia, wideo)

5 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Uroczystość zgromadziła ponad 300 osób. Zobacz, jak bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika.

Studniówka "Rubinka" 2022/2023 (zdjęcia, wideo)

6 listopada 2022, Anna Augustyniak

Zobacz, jak bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, potocznie nazywanego "Rubinkiem".

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]