Studniówka 2024. Uczniowie ZS CKR w Starym Lubiejewie rozpoczęli odliczanie do matury (zdjęcia, wideo)

Dodano: 4 lutego 2024 07:03, Autor: Kacper Jaworowski

Noc pełna emocji i wspomnień dla maturzystów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie. Młodzież przeżyła niezapomniany czas na swoim balu studniówkowym w sali "Magnolia" w Wyszomierzu Wielkim.
Maturzyści z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie uczcili wyjątkowy moment swojego życia na balu studniówkowym. Niezapomniana noc przepełniona uściskami, tańcami i wzruszeniami, przyciągnęła uczennice i uczniów dwóch klas piątych, wraz z osobami towarzyszącymi, oraz licznych gości, tworząc radosne wspomnienia na całe życie.

Studniówka rozpoczęła się o godz. 18:00 i zainaugurowała ją część oficjalna. Nastąpiło powitanie gości, a następnie wzruszające wystąpienia oraz serdeczne podziękowania od maturzystów dla nauczycieli i rodziców, które stanowiły istotną część wyjątkowego wieczoru.

Maturzystom i dyrektorowi szkoły przekazano list ministra rolnictwa i rozwoju wsi Czesława Siekierskiego, list dyrektorki Departamentu Oświaty i Polityki Społecznej MRiRW Anny Radeckiej oraz list wójta gminy Ostrów Mazowiecka Waldemara Brzostka, co dopełniło oficjalny charakter wydarzenia.

Następnie nadszedł moment na wysłuchanie przemówień. Jako pierwszy głos zabrał starosta Zbigniew Chrupek. - Dziękuję serdecznie za zaproszenie. Jesteśmy po raz drugi na święcie studniówkowym Centrum Kształcenia Rolniczego w Lubiejewie i jest nam z tego powodu bardzo miło (...) Atmosfera jaka panuje na tych waszych imprezach, jest tak wspaniała, że nie potrafiliśmy odmówić - rozpoczął. - Życzę wam wspaniałej zabawy, a na przyszłość odwagi w pokonaniu trudności z maturą - skierował do przyszłych maturzystów Zbigniew Chrupek.

- Witam na balu maturzystów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie (...) Moi drodzy, my też przeżywamy - każdy moment, kiedy nas opuszczacie, kiedy odchodzicie. I jest w nas ta wielka nadzieja, że będziecie w dorosłym życiu wspaniale się realizować - mówił Roman Malicki, dyrektor ZS CKR w Starym Lubiejewie.
REKLAMA


- Za niespełna 100 dni przystąpicie do egzaminu maturalnego. Ale dziś, tej nocy, czeka nas wszystkich wspaniała i niezapomniana zabawa. Żywię głębokie przekonanie, że dziś zdacie egzamin dorosłości i odpowiedzialności, bo odpowiedzialność za siebie i innych, to jedna z najważniejszych powinności dorosłego człowieka. Życzę wszystkim niezapomnianej zabawy - mówiła w imieniu wszystkich rodziców Karolina Pochmara. Ponadto podziękowała dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły.

Jako ostatni głos zabrał ponownie dyrektor szkoły. - Życzę wam dzisiaj wspaniałej, mądrej zabawy. Bal studniówkowy Anno Domini 2024 uważam za otwarty. Niech żyje bal! - tymi słowami dokonał otwarcia balu.

Po uroczystym otwarciu, uczestnicy wydarzenia przystąpili do tradycyjnego tańca - poloneza, który symbolicznie inauguruje studniówkowe szaleństwo. Następnie, rozpoczęła się druga część wieczoru, w której wszyscy bawili się przy muzyce, uczestniczyli w sesji zdjęciowej "na ściance" oraz cieszyli się atmosferą pełną radości i pozytywnych emocji.

Nie mogło zabraknąć wyborów królowej i króla balu. Maturzyści mogli napisać nazwisko osoby, która ich zdaniem zasłużyła na taki tytuł. W przypadku pań o koronę walczyły dwie z nich, w przypadku panów zgłoszono więcej kandydatów. Ostatecznie królową balu została Martyna Kulesza, która dostała 29 głosów, a królem balu wybrano Michała Kuraka, który otrzymał 13 głosów.

Maturę w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie zdawać będą uczniowie dwóch klas V technikum - ponad 30 osób. Bal studniówkowy odbył się w sobotę, 3 lutego 2024, w sali "Magnolia" w Wyszomierzu Wielkim (gm. Szumowo, pow. zambrowski).


Zobacz również

Studniówka maturzystów ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

28 stycznia 2024, Kacper Jaworowski

Blisko 100 maturzystów Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, bawiło się na studniówce w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim. Wzruszające podziękowania, życzenia od ważnych postaci, tradycyjny polonez i zabawa do białego rana sprawiły, że wydarzenie zapisze się w pamięci uczestników na długo.

Uczniowie "Staszica" bawili się na balu studniówkowym (zdjęcia)

28 stycznia 2024, ZS Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej przenieśli się w świat radości i elegancji podczas tradycyjnego balu studniówkowego. Sala Weselna "Jurkowscy" w Kosowie Lackim stała się świadkiem wzruszających chwil, tańców i życzeń, tworząc niezapomniane wspomnienia dla maturzystów.

Studniówka maturzystów z "Rubinka" 2024 (zdjęcia, wideo)

15 stycznia 2024, Julia Baranowska

W ten weekend odbył się bal studniówkowy dla maturzystów z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]