Żłobek gminny w Małkini Górnej świętuje 5-lecie działalności (zdjęcia)

Dodano: 13 lutego 2024 08:09, Autor: UG Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

W uroczystości udział wzięli: Bożena Kordek - wójt gminy, Cezary Pietrzak - sekretarz gminy, Anna Garbarczyk - dyrektorka żłobka, pracownicy i dzieci wraz z rodzicami.
W piątek, 9 lutego 2024, odbyły się piąte urodziny żłobka gminnego w Małkini Górnej. W uroczystości udział wzięli: Dyrektorka żłobka gminnego w Małkini Górnej Anna Garbarczyk wraz z pracownikami, wójt gminy Małkinia Górna Bożena Kordek, sekretarz gminy Cezary Pietrzak, zastępczyni kierownika Referatu Organizacyjnego, Kadr i Promocji Urszula Rytel, a także rodzice wraz z dziećmi, które w roku 2023/2024 są pod opieką pań ze żłobka gminnego.

W imieniu wój gminy Małkinia Górna Bożeny Kordek, sekretarz gminy Cezary Pietrzak złożył dyrektorce gminnego żłobka w Małkini Górnej Annie Garbarczyk oraz wszystkim pracownikom serdeczne gratulacje. Ponadto wręczył upominki w postaci zabawek dla podopiecznych uczęszczających do placówki.
REKLAMA


Wójt dołączyła do uczestników jubileuszu żłobka gminnego w trakcie uroczystości i przekazała wszystkim pracownikom podziękowania za codzienny wysiłek włożony na rzecz wychowania młodego pokolenia mieszkańców oraz życzenia: dalszych sukcesów, spełnienia zawodowego, inspiracji do ciągłego rozwoju oraz dobrej współpracy z rodzicami i opiekunami podopiecznych.

Od początku istnienia żłobka gminnego w Małkini Górnej - od 2019 roku - łącznie 69 dzieci korzystało z opieki świadczonej przez tę placówkę.


Zobacz również

Małkińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

12 lutego 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Za kierownicą Audi siedział nietrzeźwy 29-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Został zatrzymany w Zarębach Kościelnych.

Pozyskano środki na projekt "Zapobieganie bezdomności zwierząt w mieście Ostrów Mazowiecka"

12 lutego 2024, Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Środki pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

"Koperniczek" kończy studniówkowe szaleństwo! Studniówka 2024 (zdjęcia, wideo)

11 lutego 2024, Kacper Jaworowski

Ostatnią studniówką w powiecie ostrowskim, była ta Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Ponad 160 maturzystów bawiło się do rana w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]