"Koperniczek" kończy studniówkowe szaleństwo! Studniówka 2024 (zdjęcia, wideo)

Dodano: 11 lutego 2024 07:10, Autor: Kacper Jaworowski

Ostatnią studniówką w powiecie ostrowskim, była ta Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Ponad 160 maturzystów bawiło się do rana w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim.
Studniówka, to bal pełen wrażeń, który zamyka etap nauki w szkole średniej i otwiera drzwi do nowego rozdziału życia. Dla wielu młodych ludzi jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym okresie szkolnym. Tegoroczna studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, zakończyła sezon studniówkowy 2024 w powiecie ostrowskim. Impreza okazała się niezwykle udanym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Wieczór rozpoczął się od uroczystej części, podczas której wszyscy przyszli absolwenci zostali przywitani przez dyrektorkę szkoły, grono pedagogiczne, przedstawicieli powiatu, rady rodziców i innych zaproszonych gości. Nie zabrakło przemówień, w których wspominano wspólne chwile spędzone w szkole, podkreślając znaczenie przyjaźni i współpracy w osiąganiu celów życiowych.

- Dzisiejszy wieczór jest uroczysty nie tylko dla was, ale dla nas nauczycieli i całej społeczności szkolnej. To wielka radość móc dzielić z wami tę wyjątkową chwilę, w której tak wyraźnie widać, jak z nastolatków staliście się dorosłymi ludźmi - rozpoczęła swoje przemówienie Monika Kuziak. - Studniówka - nie powiem nic nadzwyczajnego - jest ostatnim dzwonkiem wzywającym do wytężonej pracy i nauki. Ale to też, w pewnym sensie, przepustka do bramy do dorosłości, która zamyka poprzedni etap waszego życia. Etap młodzieńczej beztroski (...) Patrząc na zaangażowanie organizatorów tego balu oraz na was wszystkich, nie mam wątpliwości, że ta studniówka będzie wyjątkowa. Niech ten wieczór będzie początkiem waszej prawdziwej dorosłości - mówiła dyrektorka "Koperniczka".
REKLAMA


- Dzisiejsza noc jest nie tylko symbolicznym początkiem odliczania stu dni do matury, ale przede wszystkim świętem "Koperniczka" - uczniów, nauczycieli i rodziców. Nauczycielom i dyrekcji dziękuję za nieustanne wsparcie, cierpliwość i poświęcenie. Rodzicom maturzystów za zaangażowanie i miłość, która jest największym motywatorem dla naszych dzieci - powiedziała przewodnicząca rady rodziców Jolanta Andruszkiewicz.

Ponadto głos zabrali przedstawiciele powiatu ostrowskiego - sekretarz powiatu Ewa Suchcicka oraz dyrektorka wydziału edukacji, promocji powiatu i zdrowia Agnieszka Radomska, przedstawiciel rodziców maturzystów - Wojciech Dziak, przedstawiciele samorządu uczniowskiego - Iga Kołodziejczyk i Bartosz Polak, a także przedstawicielka maturzystów - Róża Dziak. Na koniec dyrektorka szkoły Monika Kuziak oficjalnie otworzyła bal. Ostatnim akcentem części oficjalnej był polonez odtańczony przez uczniów. Tuż po tym przyszła kolej na zdjęcia - klasowe i na ściance.

Po oficjalnym rozpoczęciu, uczestnicy przenieśli się na taneczny parkiet, gdzie przez kolejne godziny bawili się do najpopularniejszych przebojów muzycznych. Zarówno wolne tańce, jak i energetyczne hity, sprawiły, że atmosfera była niesamowicie gorąca i pełna radości. Nie zabrakło też wyborów na królową i króla studniówki.

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się w sobotę, 10 lutego 2024, w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim. Łącznie bawiło się ponad 300 osób - 160 uczniów z 6 klas czwartych, osoby towarzyszące, grono pedagogiczne, przedstawiciele powiatu, rady rodziców i inni zaproszeni goście.


Zobacz również

Studniówka 2024. Uczniowie ZS CKR w Starym Lubiejewie rozpoczęli odliczanie do matury (zdjęcia, wideo)

4 lutego 2024, Kacper Jaworowski

Noc pełna emocji i wspomnień dla maturzystów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie. Młodzież przeżyła niezapomniany czas na swoim balu studniówkowym w sali "Magnolia" w Wyszomierzu Wielkim.

Studniówka maturzystów ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

28 stycznia 2024, Kacper Jaworowski

Blisko 100 maturzystów Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, bawiło się na studniówce w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim. Wzruszające podziękowania, życzenia od ważnych postaci, tradycyjny polonez i zabawa do białego rana sprawiły, że wydarzenie zapisze się w pamięci uczestników na długo.

Uczniowie "Staszica" bawili się na balu studniówkowym (zdjęcia)

28 stycznia 2024, ZS Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej przenieśli się w świat radości i elegancji podczas tradycyjnego balu studniówkowego. Sala Weselna "Jurkowscy" w Kosowie Lackim stała się świadkiem wzruszających chwil, tańców i życzeń, tworząc niezapomniane wspomnienia dla maturzystów.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]