Podpisano umowę z wykonawcą na realizację rozbudowy drogi powiatowej nr 2630W na odcinku Koskowo - Stary Lubotyń (zdjęcia)

Dodano: 19 lutego 2024 10:39, Autor: Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Planowany termin zakończenia rozbudowy drogi powiatowej to wrzesień 2024.
W poniedziałek, 12 lutego 2024, przedstawiciele władz powiatu ostrowskiego podpisali umowę z wykonawcą na realizację przedsięwzięcia pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 2630W na odcinku Koskowo - Stary Lubotyń - I etap" o długości 1473,00 m.b.

Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Brokowska 37.
REKLAMA


Planowany koszt robót budowlanych wynosi 5.269.053,09 zł. Przedmiotowe zadanie uzyskało dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych VI edycja PGR w wysokości 4.000.000 zł, co stanowi 75,91 % kosztów zadania. Pozostała kwota w wysokości 1.269.053,09 zł to środki powiatu ostrowskiego oraz gminy Stary Lubotyń.

Planowany termin zakończenia zadania to wrzesień 2024.

Źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej nie mają od dawna połączenia z Ostrołęką

18 lutego 2024, UMWM, red. Elżbieta Krajewska

Z Ostrowi Mazowieckiej nie ma linii autobusowej do Ostrołęki. Nie ma również do Małkini Górnej, a więc dwie najbardziej ludne miejscowości powiatu ostrowskiego nie mają połączenia autobusowego. Mieszkańców interesuje, co w tej sprawie robią władze miasta i powiatu.

Miało być pięknie, a jest jak dawniej. Przetarg na DW627 anulowany, będzie kolejny

18 lutego 2024, Kacper Jaworowski

Mimo, że ostatni przetarg cieszył się zainteresowaniem przedsiębiorstw zajmujących się robotami drogowymi, to najniższa oferta przekroczyła budżet o prawie milion zł. Większych środków na inwestycje nie będzie, a to oznacza, iż stan drogi nie zmieni się. Nowy przetarg ma trwać do 22 marca br. Nie wiadomo, kiedy w końcu nastąpi drogowa normalność...

Spotkanie profilaktyczne "Nie Zmarnuj Swojego Życia" młodzieży z "Rubinka" z raperami (zdjęcia)

17 lutego 2024, ZS nr 1 Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Raperzy jako autorytety profilaktyczne - walka z nałogami wśród młodzieży. Bęsiu oraz Dj Yonas w projekcie autorskim "Nie Zmarnuj Swojego Życia".

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]