Komendant z komisariatu w Małkini Górnej odeszła na emeryturę (zdjęcia)

Dodano: 20 lutego 2024 08:55, Autor: KPP Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Zorganizowano uroczystość z okazji przejścia na emeryturę komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej, kom. Justyny Biedrzyckiej. Odeszła po ponad 22 latach służby.
Świetlica Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, była miejscem, gdzie odbyła się uroczystość poświęcona zakończeniu 22-letniej służby komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej, kom. Justyny Biedrzyckiej. W świetlicy komendy zebrało się grono zaproszonych gości, w tym wójt gminy Małkinia Górna Bożena Kordek, wójt gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz oraz burmistrz miasta i gminy Brok Marek Młyński. Symboliczne spotkanie było okazją do podziękowania za lata oddane na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku komendantowi przez dowódcę uroczystości. Następnie kom. Justyna Biedrzycka wyraziła swoją wdzięczność za współpracę, szczególnie z policjantkami i policjantami z małkińskiego komisariatu. Jej słowa były pełne emocji, co doskonale oddawało związki, jakie nawiązała z kolegami i koleżankami po fachu.
REKLAMA


Justyna Biedrzycka rozpoczęła swoją służbę w 2001. Od samego początku pracowała w pionie prewencji, skupiając się głównie na pracy z zespołem dzielnicowych. Jej zaangażowanie i profesjonalizm zaowocowały awansami - w 2010 została kierowniczką rewiru dzielnicowych w ostrowskiej komendzie, a następnie w 2016 objęła stanowisko zastępczyni komendanta KP w Małkini Górnej, by w końcu w 2018 przejąć obowiązki komendanta małkińskiego komisariatu.

Obecni na uroczystości samorządowcy podkreślili ogromny wkład emerytowanej komendant w poprawę bezpieczeństwa i porządku w gminach. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem, które będzie miłą i trwałą pamiątką dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.


Zobacz również

Odeszli do wieczności (20.02.2024)

20 lutego 2024, Elżbieta Krajewska

W ostatnich dniach 2024 roku zmarli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i okolic.

Rolnicy zablokują DW677, DK63, S61 i S8

19 lutego 2024, IGR, red. Kacper Jaworowski

Mieszkańcy powiatu ostrowskiego mogą odczuć efekty strajku. Rolnicy po raz pierwszy ruszą na S61. Via Baltica będzie więc zablokowana.

Jerzy Bauer potwierdza start w wyborach. Będzie trzecia kadencja?

19 lutego 2024, Jerzy Bauer, red. Kacper Jaworowski

Obecny burmistrz Ostrowi Mazowieckiej oficjalnie potwierdził, że będzie startował w wyborach i walczył o trzecią kadencję. Piastuje urząd burmistrza od 2014 roku.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]