"Porozmawiajmy o klimacie"

Dodano: 23 lutego 2024 12:59, Autor: MBP Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Miejska Biblioteka Publiczna organizuje spotkanie "Porozmawiajmy o klimacie". Gościem specjalnym będzie socjolog i badacz jakościowy.
We wtorek, 27 lutego 2024 o godz. 17:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej (I piętro) w Ostrowi Mazowieckiej zostanie zorganizowane spotkanie pn. "Porozmawiajmy o klimacie" w ramach Akademii Klimatycznej.
REKLAMA


Na wydarzeniu goście dowiedzą się, czy przestrzeń w bibliotece jest miejscem do podejmowania tematów istotnych, a przy tym nie związanych bezpośrednio z wypożyczaniem książek. Dodatkowo uczestnicy porozmawiają o tym, czy biblioteka może stać się miejscem, gdzie zaczną się rozmowy o naszym wpływie na najbliższe otoczenie i konkretnych sposobach na jego ochronę.

Gościem specjalnym będzie socjolog, badacz jakościowy z 25-letnim doświadczeniem, zajmujący się społeczną adaptacją do zmian klimatu, Krzysztof Jodłowski.

Źródło zdjęcia: MBP Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Kierował autem pomimo sądowego zakazu

22 lutego 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Służby zatrzymały mężczyznę, który kierował samochodem pomimo sądowego zakazu.

Jeszcze masz szansę dołączyć na zajęcia w MDK-u

22 lutego 2024, MDK Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej ogłosił zapisy na zajęcia II semestru roku 2024. W ofercie: zajęcia taneczne, plastyczne i muzyczne, robotyka oraz lektorat języka angielskiego.

Spotkanie na temat zasad funkcjonowania oraz źródeł finansowania Centrów Integracji Społecznej zorganizowane w ostrowskim ratuszu (zdjęcia)

22 lutego 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Spotkanie z doświadczonymi zarządzającymi podmiotami CIS z ościennych miast. Taka placówka oferuje wsparcie dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]