Andrea Lattari wystąpił w Bogutach-Piankach z okazji Dnia Kobiet (zdjęcia)

Dodano: 8 marca 2024 21:18, Autor: GOKiS Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

"Ciao Amore Tour Italiano Vero", pod takim hasłem zorganizowano muzyczne wydarzenie, które odbyło się w odnowionym niedawno ośrodku kultury. W Bogutach-Piankach wystąpił Andrea Lattari.
Z okazji Dnia Kobiet, mieszkańcy Bogut-Pianek mieli okazję uczestniczyć w muzycznym wydarzeniu. W niedawno odświeżonym Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu wystąpił Andrea Lattari.
REKLAMA


Od ponad dekady w Polsce, Andrea Lattari zyskał sobie szerokie grono fanów, którzy zawsze tłumnie przybywają na jego koncerty. Tym razem nie było inaczej. Śpiewając głównie w języku włoskim, artysta przywołał wspomnienia ze słonecznej Italii, przypominając największe przeboje, które zdobyły serca słuchaczy na całym świecie. Jego koncerty to nie tylko muzyka, to także wspaniała zabawa, która sprawia, że publiczność zapomina o codzienności i pozwala się ponieść rytmowi.

Wieczór z Andreą Lattarim w Bogutach-Piankach był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych. Jego energiczne wykonanie, charyzma oraz talent sprawiły, że Dzień Kobiet (chociaż na sali było również wielu mężczyzn) na długo pozostanie w pamięci mieszkańców miejscowości.


Zobacz również

Wiosenny koncert w Starej Elektrowni (zdjęcia)

5 marca 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Artyści z Łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego z Łomży wystąpili przed dziećmi z melodiami wiosennymi.

Dzień Kobiet w Broku z Wędrownymi Gitarami (wideo)

5 marca 2024, UMiG Brok, red. Elżbieta Krajewska

Burmistrz miasta i gminy Brok zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy Brok na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Olga Bończyk i Michał Steciak wystąpili w Nagoszewie, wraz z zespołem artystów Warszawskiej Opery Kameralnej (zdjęcia, wideo)

1 marca 2024, Kacper Jaworowski

Hala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Nagoszewie zamieniła się w przestrzeń operową, kiedy to Olga Bończyk i Michał Steciak wraz z zespołem artystów Warszawskiej Opery Kameralnej wystąpili ze swym recitalem przed liczną publicznością.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]