Wędrowne Gitary zagrały w Broku z okazji Dnia Kobiet (zdjęcia, wideo)

Dodano: 11 marca 2024 18:58, Autor: Kacper Jaworowski

Obchody Dnia Kobiet w Broku wypełnione były nie tylko muzyką i wzruszeniami, ale także atmosferą wspólnoty i życzliwości. Dla zgromadzonych na Sali Widowiskowej zagrała grupa Wędrowne Gitary, a uczniowie lokalnej szkoły podarowali paniom kwiaty.
Niedzielny wieczór w Broku minął pod znakiem Gminnego Dnia Kobiet. 10 marca 2024, mieszkańcy Broku mieli okazję uczcić święto wszystkich pań w wyjątkowy sposób.

Wydarzenie odbyło się w Sali Widowiskowej. Wszystkie przybyłe z tej okazji kobiety zostały powitane przez uczniów z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, którzy wręczali żółte tulipany.
REKLAMA


Na samym początku spotkania burmistrz Marek Młyński serdecznie powitał wszystkie obecne kobiety, nawiązując do tradycji obchodzenia Dnia Kobiet. W serdecznych słowach złożył życzenia oraz podziękowania za ich wkład i rolę w społeczności Broku. Wyliczył też ile w miejskich i gminnych spółkach, radach, komórkach i jednostkach pracuje kobiet. Okazuje się, że Brok paniami stoi.

Główną atrakcją wieczoru był koncert zespołu Wędrowne Gitary. Występ wypełniony był brzmieniem ponadczasowych przebojów z repertuaru Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Ponadto grupa ma w swym repertuarze autorskie kompozycje, które zachwyciły publiczność. Charakterystyczny styl i charyzma członków zespołu sprawiły, że atmosfera na sali nabierała rumieńców, a ludzie spontanicznie przyłączali się do wspólnego śpiewania.

Po muzycznych doznaniach przyszedł czas na słodki poczęstunek i swobodne rozmowy. Inicjatywa burmistrza oraz zaangażowanie mieszkańców Broku sprawiły, że niedzielny wieczór stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych na uroczystości.Zobacz również

Wieczór pełen tańca, muzyki i szpiegowskich przygód. Koncert artystów Warszawskiej Opery Kameralnej w Wąsewie (zdjęcia, wideo)

10 marca 2024, Kacper Jaworowski

Sala sportowa Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie stała się areną niezapomnianego widowiska muzycznego, które przeniosło widzów w świat szpiegowskich przygód Jamesa Bonda, łącząc w sobie magię tanga i klimat kultowej serii filmowej. Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów 25-lecia samorządu województwa mazowieckiego.

"Kobiety są wyjątkowe". Konferencja w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

10 marca 2024, ZS nr 2 Ostrów Mazowiecka/Anna Błażyńska, Dorota Sadowska, red. Elżbieta Krajewska

Wydarzenie zgromadziło wiele znakomitych gości, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat roli kobiet w różnych dziedzinach życia. Uczestniczki wysłuchały dwóch paneli dyskusyjnych: "Zdrowie" i "Work-life-balance".

Wiosenny koncert w Starej Elektrowni (zdjęcia)

5 marca 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Artyści z Łomżyńskiej Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego z Łomży wystąpili przed dziećmi z melodiami wiosennymi.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]