Koncert "Muzyczne przedwiośnie" Społecznej Szkoły Muzycznej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

Dodano: 25 marca 2024 07:13, Autor: SSM Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej świętowała 20-lecie istnienia koncertem "Muzyczne przedwiośnie", który zachwycił publiczność różnorodnością talentów i emocji płynących ze sceny.
Koncert "Muzyczne przedwiośnie" zorganizowany przez Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej, który odbył się 20 marca 2024, przyniósł doznania muzyczne zarówno wykonawcom, jak i publiczności. Na scenie zaprezentowali się utalentowani uczniowie szkoły, reprezentujący różne instrumenty oraz style muzyczne.

Występy uczniów z klas: akordeonu, fletu, fortepianu, gitary, keyboardu, skrzypiec i śpiewu solowego zachwyciły zgromadzonych słuchaczy. W programie koncertu znalazły się nie tylko arcydzieła takich kompozytorów jak Johannes Brahms, Fryderyk Chopin, czy Robert Schumann, lecz także przeboje muzyki rozrywkowej, w tym utwory Adele, Elvisa Presleya i Nino Roty. Nie zabrakło również folkowych melodii polskich i peruwiańskich, co stanowiło barwny i różnorodny muzyczny przekrój.
REKLAMA


Finałowym punktem koncertu był występ duetu skrzypcowego w wykonaniu uczennicy Marii Krasińskiej oraz profesor Uliany Kikoły. Interpretacja utworu wzbudziła entuzjazm publiczności, która nagrodziła ich bis ogromnymi brawami.

Wysoki poziom artystyczny, staranne przygotowanie uczniów oraz pozytywne emocje towarzyszące każdemu występowi sprawiły, że koncert ten pozostanie na długo w pamięci zarówno wykonawców, jak i słuchaczy. Wydarzenie stanowiło także doskonałe otwarcie cyklu spotkań z okazji 20-lecia istnienia szkoły. Kolejne koncerty już w kwietniu, maju i czerwcu zapowiadają się równie obiecująco, obiecując kolejne muzyczne emocje i niezapomniane przeżycia dla wszystkich miłośników sztuki dźwięku.Zobacz również

Zorganizowano kolejne warsztaty ludowe dla dzieci (zdjęcia)

23 marca 2024, MDK Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się zajęcia o kulturze kurpiów.

"Koncert Wiosenny" w Kotłowni (wideo)

29 marca 2023, Teatr Scena Kotłownia, red. Kacper Jaworowski

Pierwszy w roku 2023 koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej, którzy zaprezentowali swoje postępy.

"Koncert Jesienny" w Kotłowni (wideo)

4 grudnia 2022, Teatr Scena Kotłownia, red. Kacper Jaworowski

Uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej, zaprezentowali swoje postępy.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]