Gołąbek strzelał do małkinian

Dodano: 5 kwietnia 2024 06:46, Autor: Kacper Jaworowski

Chcociaż to MKS wyszedł na prowadzenie jako pierwszy, to ostatecznie ULKS Gołąbek triumfował, pokonując rywali 4:1.
Na boisku w Gołąbku odbyło się zacięte starcie pomiędzy miejscowym ULKS Gołąbek a drużyną MKS Małkinia. Obie ekipy były zdeterminowane, aby zdobyć trzy punkty. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki ligi okręgowej, gr. Siedlce.

Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00, a od samego początku widoczna była duża intensywność i zaangażowanie ze strony obu zespołów. Pierwszą bramkę dla MKS Małkinia zdobył Michał Zawistowski w 20. minucie, co dało jego drużynie pewną przewagę. Jednak ULKS Gołąbek szybko odpowiedział, gdy w 25. minucie Maciej Chmielewski skutecznie wykorzystał okazję i wyrównał wynik. Nie minęło wiele czasu, gdy kolejna bramka padła, tym razem na korzyść ULKS Gołąbek. W 35. minucie to Hubert Wrzosek wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie.

Po przerwie oba zespoły kontynuowały walkę o zwycięstwo. Jednak to ULKS Gołąbek okazał się bardziej skuteczny. Michał Kruszewski w 51. minucie podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu, zmieniając wynik na 4:1. Kibice więcej bramek już nie oglądali. Ostatni gwizdek sędziego potwierdził zwycięstwo ULKS Gołąbek wynikiem 4:1.

Małkinianie okazję do poprawy będą mieli w niedzielę, 7 kwietnia 2024 o godz. 16:00. Spróbują swoich sił w meczu z ŁDK Łosice, który rzadko w tym sezonie przegrywa. Łosiczanie w minionej kolejce zremisowali z Podlasiem II Sokołów Podlaski.

ULKS Gołąbek 4:1 MKS Małkinia
M. Chmielewski 25', A. Niedziółka 26' H. Wrzosek 35', M. Kruszewski 51' - M. Zawistowski 20'

Źródło zdjęcia: MKS Małkinia

W zaciętym pojedynku GKS Łyse zmierzył się z zespołem KS Wąsewo. Ostatecznie triumfowali gospodarze, pokonując rywali 2:0.

Kolejny remis MKS-u ze Zrywem

26 marca 2024, Kacper Jaworowski

Przywitanie wiosny na stadionie w Małkini Górnej mogło być lepsze. Mecz ze Zrywem Sobolew zakończył się bezbramkowym remisem.

Pierwszy mecz na wiosnę kończy się "trójką". MKS przegrywa z Wektrą

19 marca 2024, Kacper Jaworowski

Mimo, że w sparingach między rundami to MKS notował lepsze wyniki, po powrocie do sezonu zasadniczego królowała Wektra, zdobywając trzy punkty po zwycięstwie 3:0 nad gośćmi. Spotkanie było pełne emocji i dobrych okazji, które ostatecznie przyniosły wygraną gospodarzom.