Wkrótce wystawa "Okiem myśliwego" Eugeniusza Ochnio w Galerii Sztuki Jatki

Dodano: 30 kwietnia 2024 09:36, Autor: Galeria Sztuki Jatki, red. Elżbieta Krajewska

Wystawa towarzyszy II Festiwalowi Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej
REKLAMAWkrótce w Galerii Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej niezwykłe wydarzenie artystyczne, które odbędzie się 15 maja 2024 roku o godzinie 18:00. "Okiem myśliwego" To wernisaż wystawy Eugeniusza Ochnio, poświęconej twórczości o tematyce myśliwskiej oraz szeroko pojętej ochronie przyrody i środowiska naturalnego.

Eugeniusz Ochnio, znany myśliwy i artysta, prezentuje swoje prace, które obejmują malarstwo, grafikę, rzeźbę, medalierstwo oraz fotografię. Jego pasja do polowania oraz głębokie zrozumienie natury widoczne są w każdym dziele, które tworzy. Jako artysta, Ochnio kładzie szczególny nacisk na ochronę środowiska i propagowanie zrównoważonego stosunku do przyrody.

Wystawa "Okiem myśliwego" jest nie tylko okazją do podziwiania talentu artystycznego Eugeniusza Ochnio, ale także do refleksji nad relacją człowieka z naturą oraz roli myśliwych w ochronie ekosystemów. Prace prezentowane na wystawie ukazują piękno przyrody, a także przypominają o konieczności zachowania harmonii między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem.

Wydarzenie towarzyszy II Festiwalowi Kultury Łowieckiej w Ostrowi Mazowieckiej, co sprawia, że ma dodatkowy wymiar kulturowy i społeczny. Festiwal ten to doskonała okazja do propagowania wartości związanych z tradycją myśliwską oraz promowania działań mających na celu ochronę przyrody.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, natury oraz kultury na wernisaż wystawy "Okiem myśliwego" Eugeniusza Ochnio do Galerii Sztuki Jatki, mieszczącej się przy ulicy Pocztowej 12 w Ostrowi Mazowieckiej. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć piękna natury poprzez pryzmat sztuki.
źródło: Galeria Sztuki Jatki

Zobacz również

Ocalić gatunek od zapomnienia - konferencja naukowa o bydle nadbużańskim czarnym (zdjęcia)

28 kwietnia 2024, Lokalna Grupa Działania Zielone Sioło, red. Elżbieta Krajewska

Konferencja odbyła się w Muzeum Rolnictwa im. Księdza Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu

Spotkanie autorskie z Tomaszem Budzyńskim i Wojciechem Sumlińskim. Nie zabrakło mocnych tez (zdjęcia)

26 kwietnia 2024, Kacper Jaworowski

Spotkanie autorskie z udziałem Tomasza Budzyńskiego i Wojciecha Sumlińskiego, współautorów książki "Koniec Polski? Ile zostało nam czasu?" odbyło się w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej. Podczas dyskusji poruszono szereg interesujących tematów, obejmujących aspekty gospodarcze, finansowe, a przede wszystkim gry geopolityczne, które wciąż intensywnie prowadzą państwa, starając się uzyskać kontrolę nad innymi, pozornie słabszymi krajami.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]