Rozpoczęła się budowa drugiego budynku wielorodzinnego w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Dodano: 7 maja 2024 14:46, Autor: Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej, red. Elżbieta Krajewska

W ramach II etapu projektu powstanie budynek mieszkalny o 27 lokalach, o różnych metrażach.
REKLAMAW Ostrowi Mazowieckiej ruszyła kolejna inwestycja mieszkaniowa, która ma na celu zaspokojenie potrzeb lokalnego społeczeństwa pod względem mieszkań na wynajem. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. podjęło się ambitnego przedsięwzięcia budowy drugiego budynku wielorodzinnego przy ul. Wołodyjowskiego.

Jak podają przedstawiciele Towarzystwa Budownictwa Społecznego, jest to II etap projektu, w ramach którego powstanie łącznie 54 mieszkania na wynajem. Pierwszy etap, zakończony pod koniec 2023 roku, dostarczył dach nad głową 60 mieszkańcom miasta w 27 lokalach o różnych metrażach, od 26 do 48 metrów kwadratowych.

Rozpoczęcie budowy drugiego budynku to ważny krok w realizacji założeń inwestycji mieszkaniowej w Ostrowi Mazowieckiej. Nowe lokale stanowić będą istotne uzupełnienie oferty wynajmu mieszkań w mieście, które coraz bardziej zyskuje na popularności jako miejsce atrakcyjne do zamieszkania.

Po podpisaniu umowy między Miastem Ostrów Mazowiecka a wykonawcą, Spółką ST TWAROWSCY z Białegostoku, oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej o Zastępstwo Inwestycyjne, prace na terenie budowy ruszyły pełną parą. Już teraz można dostrzec pierwsze efekty działań na załączonych zdjęciach, co jest zachętą dla mieszkańców miasta do śledzenia postępu prac.

Inicjatywy takie jak ta nie tylko wpisują się w rozwój infrastrukturalny miasta, ale także przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców poprzez zapewnienie dostępu do nowoczesnych, komfortowych mieszkań na wynajem. Oczekuje się, że kolejne etapy budowy będą realizowane zgodnie z planem, co przyniesie korzyści społeczności lokalnej oraz zwiększy atrakcyjność Ostrowi Mazowieckiej jako miejsca do życia i pracy.

Zobacz również

Inauguracja nowej kadencji. Uroczysta I sesja Rady Miasta Ostrów Mazowiecka (zdjęcia)

7 maja 2024, Kacper Jaworowski

Nowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka 6 maja 2024 rozpoczęła swoją kadencję 2024-2029. Zaprzysiężono radnych, chociaż nie wszystkich, oraz burmistrza.

Ostrów Mazowiecka uczciła 233. rocznicę Konstytucji 3 Maja (zdjęcia)

3 maja 2024, Elżbieta Krajewska

Wspólny hołd dla bohaterów wolności oddany przez społeczność miasta.

Uroczysty Apel z Okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

2 maja 2024, PSP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Głównym punktem apelu było podniesienie flagi państwowej, co stanowiło symboliczny gest oddania hołdu naszemu narodowemu symbolowi. W ceremonii wzięło udział kierownictwo oraz pracownicy komendy, a także zmiana służbowa Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]