Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nagoszewie odnieśli sukces w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (zdjęcia)

Dodano: 12 maja 2024 09:08, Autor: SP Nagoszewo, red. Elżbieta Krajewska

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap rejonowy w Przasnyszu
REKLAMASzkoła Podstawowa w Nagoszewie może pochwalić się osiągnięciami swoich uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą społeczność podczas rejonowego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 10 maja w Przasnyszu.

W zawodach tych uczestniczyli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, którzy podkreślali wagę edukacji w zakresie bezpieczeństwa drogowego. Szkoła Podstawowa w Nagoszewie przystąpiła do konkurencji z determinacją i zaangażowaniem, a wyniki ich wysiłków są godne uwagi.

W turnieju uczestniczyły dwie grupy uczniów reprezentujących Publiczną Szkołę Podstawową w Nagoszewie. Grupa starsza, w składzie: Jakub Traczyk, Karol Kosobudzki i Paweł Brzostek, zasłużyła na uznanie zajmując wysokie trzecie miejsce. Ich zaangażowanie i wiedza na temat ruchu drogowego pozwoliły im osiągnąć znaczący sukces.

Jednak to grupa młodsza, w składzie: Roxana Reluga, Marysia Grabowska, Miłosz Narewski i Eryk Marczak, okazała się prawdziwą niespodzianką turnieju. Ich determinacja, umiejętności oraz zaangażowanie zaowocowały zaszczytnym pierwszym miejscem, co jest ogromnym osiągnięciem dla szkoły i całego powiatu ostrowskiego. Dodatkowo, awans do etapu wojewódzkiego jest nie tylko zasłużoną nagrodą dla nich samych, ale także powodem do dumy dla naszej społeczności.

Ogromne gratulacje kierujemy w stronę wszystkich uczestników turnieju, ich nauczycieli oraz całego zespołu szkolnego.


Zobacz również

Ostrowscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju na 50-latku

11 maja 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Mężczyźni spędzili czas przy wspólnym piciu alkoholu. Później nastąpił brutalny atak przemocy, starszemu odebrał telefon młodszy kompan od kieliszka.

Poważny wypadek z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego

10 maja 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Zderzenie rowerzysty z samochodem osobowym na ulicy Stanisława Duboisa w Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 rozpoczęli egzamin z języka polskiego (zdjęcia)

7 maja 2024, Elżbieta Krajewska

Nowa formuła egzaminu maturalnego z języka polskiego. Więcej zadań, więcej czasu. Do egzaminu w szkole przystąpiło 110 uczniów.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]