Warsztaty pisarsko-teatralne w Glinie(zdjęcia)

Dodano: 13 maja 2024 11:24, Autor: Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej, red. Elżbieta Krajewska

Poszukiwanie Dobrych Słów" w ramach konkursu z programu "BLISKO
REKLAMA
Szkoła Podstawowa w Glinie stała się areną dla wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, które miało miejsce w dniu 9 maja. To właśnie wtedy, podczas pierwszej części projektu "Szukając dobrych słów - warsztaty pisarskie i teatralne", zorganizowano inspirujące zajęcia, w ramach konkursu z programu BLISKO.

Warsztaty, które odbyły się pod czujnym okiem Rafała Swaczyny, aktora teatralnego, skierowane były do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy. Skupiając się na różnych technikach aktorskich, ćwiczeniach głosowych, ruchowych oraz improwizacji, uczestnicy mieli okazję rozwijać swoje zdolności aktorskie, kreatywność, wyobraźnię oraz umiejętność pracy w grupie.

Wydarzenie to nie tylko umożliwiło uczestnikom naukę podstawowych technik teatralnych, ale także pozwoliło im na odkrycie własnego potencjału twórczego oraz nauczyło ich pracy w zespole. Dzięki zaangażowaniu pana Rafała oraz entuzjazmowi uczestników, warsztaty okazały się nie tylko edukacyjnym, ale także bardzo inspirującym i ciekawym doświadczeniem.

Inicjatywy takie, jak organizowane warsztaty pisarsko-teatralne, są niezwykle istotne dla rozwoju młodych osób, pomagając im odkrywać pasje, rozwijać umiejętności oraz integrować się w społeczności lokalnej.
Zobacz również

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 rozpoczęli egzamin z języka polskiego (zdjęcia)

7 maja 2024, Elżbieta Krajewska

Nowa formuła egzaminu maturalnego z języka polskiego. Więcej zadań, więcej czasu. Do egzaminu w szkole przystąpiło 110 uczniów.

Inauguracja nowej kadencji. Uroczysta I sesja Rady Miasta Ostrów Mazowiecka (zdjęcia)

7 maja 2024, Kacper Jaworowski

Nowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka 6 maja 2024 rozpoczęła swoją kadencję 2024-2029. Zaprzysiężono radnych, chociaż nie wszystkich, oraz burmistrza.

Sukces Rubinka w świecie fryzjerstwa (zdjęcia)

6 maja 2024, Rubinek, red. Elżbieta Krajewska

Uczennice zdobywają wyróżnienia na V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Garwolinie

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]