Dodano: 19 lutego 2007 21:55, Autor: Ostrowski Tygodnik Powiatowy

• LO: P. Wilczyński, C. Cholewski, K. Klewaczew, K. Duda, R. Mysiołowski.
  • Pakrol: W. Janicki, D. Galarski, G. Feliga, A. Miller, K. Piórkowski, P. Tyl.

• Rolstal: K. Wojtaś, P. Samsel, H. Jesionek, P. Sudoł, Duda M., M. Gogulewicz.
  • JW.:H. Kwaśniewski, B. Pieńkowski, Ł. Kostrzewa, P. Faltyn J. Jackiewicz,

STRAŻ POŻARNA - RAFAŁKI 0:2 (-21, -15)
  • Straż: L. Falbowski, D. Leszczyński, Z. Baczewski, D. Majewski, R. Falbowski, P. Jakubik.
  • Rafałki: M. Chudzik, P. Sobotka, R. Jarka, R. Marczyk, M. Pawłowski, T. Złotkowski, M. Wojciechowski.

SIATKOPOL - ORŁY mecz zostanie powtórzony (z powodu kontuzji jednego z zawodników drużyny Orła -Tomka Podbielskiego)

Dodano: 20 lutego 2007 07:01, ~ktoś

Może ktoś mi powiedziec jakim cudem LO jest wyżej niż JW????

Dodano: 20 lutego 2007 08:38, ~Kobra

Tabela została już poprawiona wkradł się mały błąd, a o miejscach w tabeli oprócz punktów (przy tej samej liczbie) decydują bezpośrednie mecze.

Dodano: 20 lutego 2007 08:40, ~kris

o co chosi z tym meczem orłów i siatkopolu czyzby sedziowanie bylo stronnicze hjesli mozna niech ktos rozrysuje w trzech rzytach cale zajscie pozdrawiam

Dodano: 20 lutego 2007 09:20, ~ktoś

Kobra skoro twierdzisz że przy takiej samej liczbie punktów decydują bezpośrednie mecze to dalej nie wiem dlaczego JW jest za LO skoro pokonała ich 2:1.KOSMOS

Dodano: 20 lutego 2007 09:22, ~ktoś

Mistrz okupuje 4 miejsce.Cóż za piękny widok:) starzeją się nam nasi Oldboje

Dodano: 20 lutego 2007 09:28, ~widz

Moim zdaniem mecz orlow z siatkopolem zdecydowanie wygrala druzyna siatkopolu prowadzac po 1 secie 1:0 , w kolejnym secie rowniez bylo szybko 5:0 i ferelna kontuzja jednego z graczy orlow nie umozliwila przebieg dalszej gry.Brawa dla druzyny siatkopolu za gre fair play ,najwazniejsze jest zdrowie ludzkie, a nie wynik meczu.

Dodano: 20 lutego 2007 09:30, ~DaMiaN

tak oczywiście, że sędziowie są za Orłami^^ przypomnij sobie inne mecze ...

Dodano: 20 lutego 2007 09:37, ~DaMiaN

fakt ... zawodnicy siatkopolu zachowali się baaaaaaardzo fair play ... I kto tu mówi o zdrowiu ludzkim ... moze z balkonu tego nie było widać, ale juz przed kontuzją Tomka, zawodnicy siatkopolu przechodzili na naszą strone ... dobrze, że tylko jedna kontuzja sie przytrafila ...
    pozdro

Dodano: 20 lutego 2007 09:43, ~Kobra

Podano mi taką tabele z takim wyjaśnieniem miejsc poszczególnych zespołów.... Panowie ja tylko to wrzucam na portal:) pretensje nie do mnie:=]

Dodano: 20 lutego 2007 09:50, ~widz

W ukladzie 3 gruzyn LO JW Rafalki czyli miedzy zainteresowanymi jest roznica w setach ,gdzie JW ma seta do tylu, LO ma wyrownany stan setowy, a Rafalki seta do przodu i mimo slabszych dni jakie maja miejsce podczas rozgrywek sytuacji nie da sie juz odwrocic a szkoda bo zespol Rafalkow jest do ogrania spokojnie!

Dodano: 20 lutego 2007 11:36, ~ktos

już w najblizszą niedziele zrobi się jeszcze ciekawiej.Oldboje i JW najprawdopodobniej gładko wygrają swoje macze i bedą trzymac kciuki za Pakrol

Dodano: 20 lutego 2007 14:58, ~tae

Co do powtórzenia meczu Siatkopol-Orły uważam że choć to liga amatorska to nie może być to amatorszczyzna. Mimo że gracze Siatkopolu zachowali sie fair to sędzia powinien zadecydować co do wyniku meczu. W "normalnych rozgrywkach" zawodnik kontuzjowany schodzi i gra sie dalej. Była to nieprzyjemna sytuacja ale jakieś standardy powinny obowiązywać. Uwazam że organizator nie ma zadnej kontroli nad przebiegiem rozgrywek.

Dodano: 20 lutego 2007 15:46, ~DaMiaN

do "tae" ... wierz lub nie, ale proponowaliśmy dokończenie meczu ... mimo iż zostało nas 4

Dodano: 20 lutego 2007 17:10, ~widz

skoro proponowaliscie to dlaczego nie graliscie

Dodano: 20 lutego 2007 17:14, ~xavi

tak sie przechwalali a jednak przegrali z siatkopolem -oj gwiazdy,gwiazdy z tych Orlow

Dodano: 20 lutego 2007 17:21, ~do ksawiego

kto tu sie przechwalal ?? powiedz ! nie masz co do gadania ... pewnie nie wiesz nic o tym sporcie nawet
    nie widziales co sie przytrafiło temu jednemu zawodnikowi z orłow ?? ten chlopak pewnie z noga w gipsie gra lepiej niz ty OUT !!

Dodano: 20 lutego 2007 17:21, ~xavi

Jesli chodzi o powtorzenie meczu to chyba nie bardzo. Gra powinna byc wznowiona od wyniku jaki pozostal przed przerwaniem spotkania a nie jak podaje Mosir od poczatku w takich wypadkach wyniku sie nie anuluje tylko rozpoczyna sie od takiego wyniku jak sie zakonczyl poprzedni przerwany

Dodano: 20 lutego 2007 18:00, ~gracz

mam pytanie co do widza>
    Jak potrafisz tak dobrze grac ze ograsz Rafalki to czemu sam nie jestes w jakiejs druzynie i nie blyszczysz forma????????
    Nie wiem czemu,ale najwiecej do gadania o graniu to maja balkonowcy,to wlasnie oni wszystko potrafia naj>>>slynne gwozdzie to tylko jeden z wielu umiejetnosci naszych kibicow.
    Jak tak dalej pojdzie to reprezentacja polski bedzie skladala sie z "balkonowcow z ostrowii"

Dodano: 20 lutego 2007 18:35, ~kibic

"już w najblizszą niedziele zrobi się jeszcze ciekawiej.Oldboje i JW najprawdopodobniej gładko wygrają swoje macze i bedą trzymac kciuki za Pakrol" z kim gra Pakrol? zauważyliście, że ostatnio Pakrol gra lepiej tylko z przepicia nie starcza im sił na 3 seta :) Co do meczu Orłów to słusznie został przerwany ale wznowiony powinien być od stanu w której Tomek dostał kontuzji... I jeszcze jedno osobiste pytanie DaMiaN w ostatnim meczu grałeś z "siódemką"?

Dodano: 20 lutego 2007 18:44, ~Tmk

Ale sie rozpisali wszyscy. I znów zaczyna sie burza orły vs ktokolwiek . Mecz meczem punkty punktami, fajnie było źle się skończyło... Nie wiem co myslec na temat sędziego bo to przechodzi wszelkie ludzkie oczekiwania co do jego postawy. A co do przejśc Siatkopolu to też pozostawia dużo do myślenia... Przy takich przejsciach druzyna przeciwna robi dystans do stawiania bloków by uniknąc kontuzji. Ale jeżeli im to nie przeszkadzało to i nam nie będzie to przeszkadzac w meczu "rewanżowym"..
    pozdro all

Dodano: 20 lutego 2007 19:32, ~kibic

ulala to już jest wygrażanie i zapowiedź niesportowej gry a takich rzeczy nie powinno być w ALS bo to liga stworzona dla zabawy i radości z gry. Ale odpowiedzcie na nurtujące mnie pytania zadane we wcześniejszym poście.

Dodano: 20 lutego 2007 19:34, ~Tmk