Postępy w budowie budynku wielorodzinnego w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Dodano: 10 lipca 2024 10:14, Autor: Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Planowane zakończenie budowy odbędzie się jesienią 2025 roku.
REKLAMA
Budowa budynku wielorodzinnego przy ulicy Wołodyjowskiego w Ostrowi Mazowieckiej przebiega zgodnie z planem. Inwestycja, której zakończenie jest przewidziane na jesień 2025 roku, osiągnęła już znaczące postępy, co daje nadzieję na terminowe oddanie budynku do użytku.

Nowo powstający budynek wielorodzinny będzie oferował nowoczesne lokale na wynajem, spełniając tym samym rosnące zapotrzebowanie na mieszkania w mieście. Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, którzy poszukują komfortowych i dobrze zlokalizowanych mieszkań.

Prace budowlane realizowane są zgodnie z harmonogramem, co jest zasługą sprawnej organizacji oraz zaangażowania wykonawców. Regularne kontrole postępów prac oraz skuteczne zarządzanie projektem pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości wykonania oraz terminowości.

Planowane zakończenie budowy na jesień 2025 roku oznacza, że mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej będą mogli wkrótce cieszyć się nowymi lokalami mieszkalnymi. Budynek przy ul. Wołodyjowskiego stanie się ważnym elementem miejskiej infrastruktury, przyczyniając się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Realizacja budowy budynku wielorodzinnego z lokalami na wynajem przy ul. Wołodyjowskiego jest dowodem na dynamiczny rozwój Ostrowi Mazowieckiej. Dzięki tej inwestycji, miasto będzie mogło sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na nowoczesne i komfortowe mieszkania, co z pewnością przyciągnie nowych mieszkańców i wzmocni lokalną społeczność.

Zobacz również

Spotkanie Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej z kandydatami do Rady Sportu (zdjęcia)

7 lipca 2024, Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W spotkaniu uczestniczyło 11 kandydatów zgłoszonych przez różne organizacje i instytucje, które zajmują się realizacją zadań z zakresu kultury fizycznej.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje dostawy wody dla mieszkańców

4 lipca 2024, ZGK Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W związku z przerwami w dostawach wody spowodowanymi pracami na sieci wodociągowej, mieszkańcy mogą odbierać wodę pitną w woreczkach w specjalnie wyznaczonym punkcie.

V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 (zdjęcia)

3 lipca 2024, Ekonomik, red. Elżbieta Krajewska

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej był współorganizatorem V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 Wydarzenie zgromadziło dyrektorów i nauczycieli z Litwy, Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]