Awanse dla policjantów

Dodano: 24 lipca 2007 20:39, Autor: źródło: www.to.com.pl


Na ostrowskich policjantów spadł grad awansów. Policjanci ze swoimi gośćmi na schodach ratusza. Doroczne Święto Policji w Ostrowi Mazowieckiej obchodzono w piątek 20 lipca. Po uroczystej mszy świętej odprawionej w kościele przy ul. Małkińskiej przez ks. Marka Grudę - proboszcza parafii i kapelana ostrowskich policjantów, wszyscy przemieścili się do ratusza, gdzie w sali konferencyjnej odbyła się druga część uroczystości z udziałem zaproszonych gości.
Tam insp. Andrzej Choromański - komendant powiatowy policji podziękował swoim podwładnym za pracę. Aż 47 policjantów dostało awans na wyższy stopień. Wśród nich jest pięciu oficerów: Andrzej Kurowski - naczelnik wydziału kryminalnego awansowany na podinspektora, Jan Kudlak - zastępca komendanta powiatowego, Adam Wolski - naczelnik wydziału prewencji oraz Mirosław Brejnak awansowani na stopień nadkomisarza, a Grzegorz Przesmycki na stopień komisarza.
Były także odznaczenia. Brązowym medalem "Zasłużony dla policji” wyróżniony został Mieczysław Szymalski - burmistrz Ostrowi, a brązowym medalem "Zasłużony Policjant” asp. Sławomir Chmielewski.


Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]