„... jeszcze tańczą ogrody” - w wykonaniu Jerzego Mamcarza

Dodano: 23 sierpnia 2007 10:25, Autor: Remigiusz Danelczyk


Zapraszamy na kolejny koncert na Letniej Scenie przy Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tym razem będzie to recital warszawskiego barda Jerzego Mamcarza zatytułowany „... jeszcze tańczą ogrody”.

Jerzy Mamcarz - autor, kompozytor, pieśniarz. Absolwent Politechniki Krakowskiej, złożył egzamin w MKiSz (u prof. Bardiniego) w 1982 r. - uzyskując weryfikację artysty - piosenkarza. W latach 1982r. - 1988 r. pracował w kabarecie „Ostatnia Zmiana” przy ZPR Warszawa. Od 1990 r. posiada własną Agencję Artystyczną MAART. Jest członkiem ZASP (Warszawskie Koło Artystów Estrady), ZAKR (Sekcja Literacka), ZAiKS (Sekcja Kompozytorów). W latach 70-tych prowadził artystyczną działalność w ruchu amatorskim - jest laureatem m.in. Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie, OMPP w Toruniu, STiWPA w Myśliborzu, „O Laur Pogórza” w Tarnowie, Ogólnopolskiego Turnieju Recytatorskiego w Wałczu, Old Meeting Folk w Krakowie. W latach 1979 - 1981 występował w Piwnicy pod Baranami.

W roku 1997 nakładem Polskie Nagrania Editions ukazała się płyta pt. „...jeszcze tańczą ogrody” zawierająca w większości autorskie utwory artysty i z tego albumu pochodzić będzie większość utworów, które usłyszymy w ostatni wakacyjny sobotni wieczór na Letniej Scenie przy Bibliotece.

Zapraszamy 25. sierpnia o godz. 18:00. Wstęp wolny


Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]