KS Ostrovia. Porażka goni porażkę...

Dodano: 8 września 2007 06:44, Autor: KS Ostrovia

Punktualnie o godz. 16.00 na stadionie miejskim w Ostrowi Mazowieckiej, sędzia spotkania pan Jacek Marcinak rozpoczął mecz kończący V kolejkę MLS po między drużynami Ostrovi Ostrów Maz., a MKS Ciechanów. Spotkanie zaczęło się od głośnych śpiewów kibiców zarówno ostrowskich, jak i ciechanowskich. Całe spotkanie było prowadzone w szybkim tempie, co na pewno podobało się licznie zgromadzonej publiczności. Niestety pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli goście, a to za sprawą Pawła Białowicza, który wykorzystał niezdecydowanie naszej defensywy.
Od tego momentu Ostrovia zaczęła przyciskać piłkarzy z Ciechanowa, czego efektem była zdobyta bramka przez Piotrka Niwińskiego. Jednak "kaesiacy" nie długo cieszyli się z remisu, ponieważ w ostatnich minutach pierwszej połowy piłkę do bramki Rafała Rakowieckiego skierował Piotr Janakakos. I tak do przerwy było 2:1 dla MKS-u. Po zmianie stron sytuacja nie wiele się zmieniła, piłkarze gości nadal częściej byli przy piłce, czego efektem była kolejna bramka dla MKS-u Ciechanów, autorstwa Rafała Traczyk. Niestety nasi piłkarze nie zdołali zmienić nie korzystnego wyniku mecz i takim sposobem Ostrovia przegrywał swój 4 mecz z rzędu. Warto wspomnieć, że w tym meczu wystąpił nowy, a zarazem stary zawodnik Ostrovi Dawid Wilczewski, który ma za sobą grę w ŁKS-ie Łomża w 3 lidze.

Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 1:3 (1:2)
Bramki: Ostrovia - P. Niwiński; MKS - P. Białowicz, P. Janakakos, R. Traczyk
Ostrovia: R. Rakowiecki - M. Kacprzak, P. Śledziński, Ł. Nienałtowski, S. Różański, R. Świercz, P. Krzak, W. Syposz, P. Niwiński, T. Rępa, R. Wilczewski oraz D. Wilczewski, R. Ruszczyk
Trener: S. Różański
Widzów: około 150 osób