Na uczestników czekały m. in. firmowy quiz, "napełnij naczynie" polegające na przenoszeniu wody gąbką, pojedynki 1 na 1 w piłce nożnej rozgrywane w alkogoglach, sztafeta z jajkiem, tor sprawnościowy oraz tradycyjne przeciąganie liny.
Po zakończeniu zmagań Marcin Maliszewski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pogratulował wszystkim zawodnikom, poprosił o brawa dla zespołu organizacyjnego MOSiR-u, który czuwał nad przebiegiem imprezy i dobrą zabawą, oraz podziękował kucharzom za przygotowany poczęstunek.
Puchar przechodni igrzysk trafił do sanepidu, przejęty z rąk ubiegłorocznego zwycięzcy. Każda drużyna otrzymała pamiątkową statuetkę z podziękowaniami za udział w rywalizacji. Co ciekawe, podobnie jak rok temu - drugie miejsce zajęła Alpla, a trzecie ZURAD. Po raz drugi z rzędu zwyciężyła ekipa debiutująca w zawodach: w 2024 roku była to drużyna nauczycieli, w tym roku Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.
Zwieńczeniem wydarzenia była wspólna biesiada w Grodzie Książąt Mazowieckich. Organizatorem Ostrowskich Igrzysk Firm był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.
Wyniki:
1. miejsce - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej, 29 pkt. (debiutant igrzysk)
2. miejsce - Alpla, 26 pkt.
3. miejsce - ZURAD, 21 pkt.
4. miejsce - FinanSówki (drużyna Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej), 20 pkt.
5. miejsce - Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej, 16 pkt.
6. miejsce - Canexpol, 14 pkt. (debiutant igrzysk)







Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.