Wieczór Uwielbienia w Ostrowi Mazowieckiej. Modlitwa i muzyka dla całej rodziny

Dodano: 19 września 2025 06:02, Autor: Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na Wieczór Uwielbienia. W trakcie wydarzenia odbędzie się msza święta, adoracja oraz czas wspólnej modlitwy, z muzyczną oprawą zespołu WierzTylko.
Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej serdecznie zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się w sobotę, 20 września 2025 o godz. 18:00 w kościele parafialnym. Wydarzenie rozpocznie się wieczorną mszą świętą, podczas której wierni będą mieć okazję do duchowego zbliżenia się do Boga. Po mszy odbędzie się adoracja Jezusa, w czasie której uczestnicy będą mogli zanurzyć się w atmosferze modlitwy i uwielbienia, zawierzając Bogu swoje życie, codzienne troski, a także nadchodzący rok formacyjny, szkołę, pracę i rodziny.
REKLAMA


Podczas Wieczoru Uwielbienia szczególna uwaga zostanie poświęcona modlitwie za naszą ojczyznę - Polskę, w trosce o jej duchową przyszłość i pokój. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni zespół WierzTylko, działający przy Centrum Ewangelizacji Diecezji Łomżyńskiej Dobrego Pasterza. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu zarówno starszych, jak i młodszych, a także całe rodziny.

Źródło zdjęcia: Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Rowerowa pielgrzymka parafian do Zuzeli (zdjęcia)

13 września 2025, Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Grupa wiernych na rowerach, wyruszyła do Sanktuarium bł. kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli.

Święto Narodzenia NMP, wierni tradycyjnie wyruszyli na pielgrzymi szlak do Matki Bożej do Wąsewa (zdjęcia)

8 września 2025, Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, red. Elżbieta Krajewska

Wierni wyruszyli na pątniczy szlak, niosąc swoje intencje oraz powierzając modlitwy całej wspólnoty.

XVII Pielgrzymka Rowerowa do Ostrej Bramy - Droga przez Polskę i Litwę (zdjęcia)

26 sierpnia 2025, Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej, red. Elżbieta Krajewska

Pielgrzymka wyruszyła z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej. Celem była Ostra Brama w Wilnie.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]