KS Ostrovia. Makowianka za mocna.....

Dodano: 17 września 2007 16:37, Autor: Adek

W sobotę 15 września 2007 o godz. 13.00 na stadionie w Makowie ostrowscy Trampkarze Młodsi grali z Makowianką. Niestety nasi młodzi zawodnicy przegrali 5:1. Jedyną bramkę dla Ostrovi strzelił Michał Grądzki. Gracze z Makowa byli lepsi fizycznie i bardziej zgrani od naszych zawodników. Przypominam, że MKS to spadkowicz z Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Młodszych.
Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla "kaesiaków", ponieważ już w 1 minucie meczu powinni prowadzić 1:0. Jednak sytuacji sam na sam nie wykorzystał Michał Grądzki. W kolejnych minutach pierwszej połowy zawodnicy z Makowa strzelili 3 bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Na początku drugiej połowy przeważali nasi zawodnicy. Efektem tych starań była bramka Michała Grądzkiego na 3:1. Niestety jak się później okazało była to jedynie bramka naszego zespołu. W drugiej połowie Maków do swojego dorobku dołożył jeszcze dwie bramki.

Makowianka Maków Maz. - Ostrovia Ostrów Maz. 5:1 (3:0)