Karatecy oddają krew

Dodano: 12 października 2007 16:45, Autor: Radosław Grabowski


Dzisiaj pierwszych czterech członków Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin oddało krew. Nie jest to może wynik sportowy, ale zgodnie z przysięgą dojo, staramy się kultywować postawę życiową zgodną z przesłaniem Masutatsu Oyamy. Jak wszystkim wiadomo sosai Oyama był człowiekiem bardzo szlachetnym i wzbudzał szacunek nie tylko swoimi umiejętnościami w karate, ale i postawą życiową. Honorowe krwiodawstwo to dobra inicjatywa, która warto propagować. Krew mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie. Nasz klub skupia w większości młodzież i dzieci, jednak nie brakuje w naszych szeregach osób dorosłych, które zdecydowały się oddać krew. Mamy nadzieję, że dzisiejsza akcja nie będzie jednorazowa, a stanie się tradycją w Ostrowskm Klubie Karate Kyokushin. Zapraszamy nahttp://www.karate-ostrow.pl


Komentarze

Dodano: 12 października 2007 17:14, ~Cool chick

Wow, nie wiedziałem Pasiak, że trenujesz! Gratsy!

 

Dodano: 15 października 2007 21:00, ~sensei

Ano, Pasiak ćwiczy, i nawet mu to nieźle wychodzi. :)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI OSOBOWE VIP

07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]