Alicja Wesołkowska w etapie wojewódzkim konkursu kuratoryjnego

Dodano: 20 stycznia 2026 07:32, Autor: SP nr 2 Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Alicja Wesołkowska będzie reprezentować Szkołę Podstawową nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej na szczeblu wojewódzkim w konkursie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Sukces jest efektem systematycznej pracy, wiedzy i dużego zaangażowania.
Alicja Wesołkowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej, zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty z języka angielskiego oraz języka polskiego. Wyróżnienie stawia ją w gronie najlepszych uczniów w województwie i świadczy o konsekwentnym rozwijaniu talentu językowego.
REKLAMA


Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego to rezultat wymagający rozległej wiedzy, systematycznej pracy i dużego zaangażowania. Sukces potwierdza wysoki poziom przygotowania uczennicy oraz jej ponadprzeciętne umiejętności w posługiwaniu się językiem. Osiągnięcie w konkursie kuratoryjnym jest szczególnie cenne, ponieważ stawia przed uczestnikami wysokie wymagania merytoryczne i sprawdza nie tylko znajomość zagadnień, lecz także umiejętność ich praktycznego zastosowania.

Źródło zdjęć: SP nr 2 Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

List otwarty rodziców uczniów Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej

19 stycznia 2026, Rodzice uczniów SSM Ostrów Mazowiecka

Przyszłość Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowi Mazowieckiej stoi dziś pod znakiem zapytania. Rodzice uczniów skierowali list otwarty do wszystkich samorządowców powiatu ostrowskiego, radnych sejmiku oraz parlamentarzystów z naszego okręgu.

Dwoje uczniów Zespołu Szkół w Starym Lubiejewie w gronie stypendystów MRiRW (zdjęcia)

19 stycznia 2026, ZS CKR Stare Lubiejewo, red. Kacper Jaworowski

Podczas uroczystości w MRiRW wręczono dyplomy i stypendia najzdolniejszym uczniom szkół rolniczych z całej Polski. Dwoje laureatów reprezentowało Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.

Bold Talk Night. Warsztaty angielskiego dla dorosłych w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

14 stycznia 2026, Beata Podbielska, red. Kacper Jaworowski

Milena Niewęgłowska, twórczyni kursu Bold Wings, zaproponowała mieszkańcom Ostrowi zupełnie nowe podejście do edukacji. Zamiast podręczników - swobodne rozmowy, zamiast oceniania - wsparcie.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]