Motocyklista uderzył w słup w Komorowie. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Dodano: 16 marca 2026 09:22, Autor: OSP KSRG Komorowo, red. Elżbieta Krajewska

Groźny wypadek motocyklisty w Komorowie pod Ostrowią Mazowiecką. Kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy słup. Ze względu na ciężkie obrażenia na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w rejonie zdarzenia była zablokowana.
REKLAMA



Do poważnego wypadku drogowego doszło w niedzielę, 15 marca, około godziny 13:04 w Komorowie na ulicy Majdan. Zgłoszenie dotyczyło zdarzenia z udziałem motocyklisty.

Jak wynika ze wstępnych informacji, kierujący motocyklem marki Suzuki stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup. Siła uderzenia była bardzo duża, a motocyklista odniósł poważne obrażenia.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia oraz przygotowali miejsce do lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze względu na prowadzone działania ratownicze droga w rejonie wypadku była czasowo zablokowana.

Po udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowany motocyklista został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie.

W działaniach ratowniczych brały udział zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Ostrowi Mazowieckiej, Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Komorowo, Wojskowej Straży Pożarnej w Komorowie, a także policja, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.




foto: OSP Komorowo

Zobacz również

Audi wypadło z drogi w Wąsewie. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia (zdjęcia)

15 marca 2026, OSP Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

W sobotę późnym wieczorem w Wąsewie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi powiatowej przy ul. Goworowskiej, uderzył w parkan Pojazdem podróżowały trzy osoby, kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych.

Pożar trawy i drewnianej szopy w Ostrowi Mazowieckiej. Interweniowało kilka służb (zdjęcia)

15 marca 2026, OSP Nagoszewka, red. Elżbieta Krajewska

W sobotę, 14 marca 2026 roku, w Ostrowi Mazowieckiej doszło do pożaru trawy oraz drewnianej szopy przy ul. Traugutta. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej oraz patrol policji. Działania polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Dramatyczny poranek w Pieńkach Wielkich. Strażacy z OSP Andrzejewo ratowali zakleszczonego kierowcę (zdjęcia)

28 lutego 2026, OSP Andrzejewo, red. Elżbieta Krajewska

W sobotni poranek 28 lutego 2026 roku druhowie z OSP Andrzejewo zostali zadysponowani do poważnego wypadku drogowego w miejscowości Pieńki Wielkie. Samochód osobowy uderzył w słup energetyczny, a kierowca został zakleszczony we wraku pojazdu. Do jego uwolnienia konieczne było użycie specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Ranny został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Ubezpieczenia Kożuchowscy

ul. Ks. Jana Sobotki 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Ubezpieczamy domy, samochody, firmy!

TERRAZYT - OKNA, DRZWI, BRAMY

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Drzwi, okna, rolety od 1996 roku!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]