Maria Jasko trzecia w Mistrzostwach Polski Wschodniej

Dodano: 23 marca 2008 18:22, Autor: Radosław Grabowski

Nasz zawodniczka Maria Jasko zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Olsztynie ! W sobotę 8 marca odbyły się M.P. Wschodniej zorganizowane przez Olsztyński Klub Karate Kyokushinkai. Wystartowało 186 zawodników z 36 ośrodków. Z Ostrowi wystartowało 4 zawodników. Maria Jasko w prestiżowej kategorii kumite open (powyżej 55 kg) zajęła III miejsce, po wyrównanej walce z zawodniczką z Radzymina w półfinale. Daniel Brzostek – również kategoria kumite open (powyżej 80 kg) - po ciężkim pojedynku z dogrywką niestety przegrał i nie dostał się do strefy medalowej. Przemek Jachna - kategoria kumite do 70 kg - przegrał swoją walkę eliminacyjną. Był to jego pierwszy start w kumite z pełnym kontaktem. Piotr Pasiński - kategoria lekki kontakt junior do 70 kg - przegrał w 1/4 finału.