Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów do lat 14 o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa

Dodano: 10 czerwca 2008 20:14, Autor: Radosław Grabowski

Podczas licznie obsadzonego turnieju w Augustowie nasi zawodnicy wywalczyli 2 brązowe medale. Do półfinałów dotarli Kornel Kwiatkowski oraz Joanna Małyszko. Szczególnie ciężką przeprawę miał Kornel, który stoczył aż 4 zwycięzkie pojedynki , przegrywając dopiero w walce pólfinałowej. W jego kategorii startowało 40 zawodników! Pozostali nasi zawodnicy : Michalina Chrobot, Daniel Wojdak, Maciej Laskowski i Karol Kuczyński niestety nie odnieśli znaczących sukcesów. Daniel doskonale walczył w pierwszych dwóch walkach a w trzeciej decyzją sędziów przegrał, Maciek z kolei toczył pojedynek najpierw z zawodnikiem z nie swojej kategorii a za chwilę musiał powtórzyć walkę z prawidłowym zawodnikiem i też przegrał mimo zaliczonych trafień, Karola również decyzją sędziów przegrał ze słabszym przeciwnikiem. W zawodach brało udział 200 zawodników z 10 klubów z Podlasia i Mazowsza.