Pierwszy dzień 22. Dni Ostrowi upłynął pod znakiem muzycznych emocji i doskonałej frekwencji. Tegoroczne święto miasta rozpoczęło się 12 czerwca 2026 roku, przyciągając na teren wydarzenia licznych mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej oraz gości.
Wieczorną część programu zdominował Hybrid Rap Festival, który wystartował o godzinie 20:30. Na scenie pojawili się artyści reprezentujący polską scenę hip-hopową, zapewniając publiczności kilka godzin muzycznych wrażeń. Atmosferę wydarzenia stopniowo budowali DJ Soina oraz RETO, Lubin którzy skutecznie rozgrzali zgromadzonych pod sceną fanów.
Największe emocje wzbudził jednak występ Kizo, który był bezsprzeczną gwiazdą pierwszego dnia Dni Ostrowi. Już od momentu pojawienia się artysty na scenie było wiadomo, że będzie to wyjątkowy koncert. Dynamiczne show, ogromna energia i największe przeboje rapera sprawiły, że publiczność żywiołowo reagowała na każdy kolejny utwór.
Pod sceną zgromadziły się tłumy fanów, którzy wspólnie śpiewali teksty największych hitów artysty: Kanclerz, Czempion, Myto , Disney. Od pierwszych minut koncertu atmosfera była niezwykle gorąca, a entuzjazm uczestników nie słabł ani przez chwilę. Młodzi uczestnicy wydarzenia bawili się znakomicie, a kolejne utwory wywoływały falę okrzyków i aplauzu.
Kultowe numery, świetny kontakt z publicznością oraz wyjątkowy klimat sprawiły, że koncert Kizo został uznany przez wielu uczestników za najmocniejszy punkt piątkowego wieczoru. Pierwszy dzień Dni Ostrowi zakończył się w doskonałych nastrojach i pokazał, że tegoroczna edycja wydarzenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców oraz fanów muzyki.
Wideo wkrótce
22. Dni Ostrowi Mazowieckiej: Hybrid Rap Festival. Koncert Kizo, Reto, Lubin, DJ Soina (12.06.2026)
Ilość zdjęć w albumie: 99





Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.