Ostrovia - Tęcza Ojrzeń 3:1

Dodano: 22 września 2009 15:38, Autor: Lemon

19 września w siódmej kolejce Ligi Okręgowej ostrowscy piłkarze pokonali drużynę Tęcza Ojrzeń. Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy, którzy byli zdecydowani lepsi od przeciwników. Opuszczali boisko z wynikiem 3: 0. Pierwszą bramkę strzelił Tomasz Rępa. Zdobywcą drugiej był Patryk Gromek, a ostatnią, kilka minut przed gwizdkiem, zdobył Maciej Kolasiński.
Jak mecz ocenia kapitan Ostrovii, Sławomir Różański?
- Prowadziliśmy 3:0. W drugiej połowie spotkania z boiska zeszło paru zawodnikom. W środę gramy następny mecz, dlatego trener dał im odpocząć. Weszli zawodnicy rezerwowi, którzy troszkę mniej trenowali.
W drugiej połowie gra naszych zawodników była słabsza. Ostrowscy piłkarze prowadzili trzema punktami, dlatego starali się grać tak, aby utrzymać przewagę i oszczędzać siły na mecz w środę z drużyną KS CK Troszyn. Tęcza Ojrzeń wykorzystała okazję i strzeliła jedną bramkę. Mimo to, wynik 3:1 zadowolił drużynę i kibiców Ostrovii.