Zapraszamy do Wąsewa na Turniej Przyjaźni w Piłkę Nożną Halową

Dodano: 17 grudnia 2009 10:13, Autor: Redakcja


Wszystkich fanów piłki „kopanej” zapraszamy w najbliższą niedzielę (20 grudnia) do Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.
O godz. 11:00 rozpocznie się tam Wigilijny Turniej Przyjaźni w Piłkę Nożną Halową pod patronatem Wójta Gminy Wąsewo. W turnieju wystąpią drużyny: KS Ostrovia, MKS Małkinia, Orz Goworowo, HiD Ostrołęka oraz oczywiście gospodarze imprezy – KS Wąsewo, które wystawi w tym dniu dwie drużyny. Można się zatem spodziewać gry na dobrym poziomie i przede wszystkim wspaniałej, świątecznej atmosfery. Zachęcamy więc do spędzenia niedzielnego popołudnia z piłką, szczególnie, że grały będą lokalne, dobrze znane drużyny.

Komentarze

Dodano: 20 grudnia 2009 16:37, ~CRACK

kTO WYGRAŁ ? JAKIE WYNIKI ?

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

INVEST DOM Andrzej Buczyński

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]