Burmistrz Ostrowi na zawodach wędkarskich wręczał puchary

Dodano: 28 lipca 2010 14:19, Autor: Adrian Paszczyk

Były to spiningowe zawody wędkarskie o X Puchar Burmistrza Miasta Ostrowi Mazowieckiej. 18 lipca o prestiżową nagrodę walczyło 82 zawodników w miejscowości Różan. Pośród uczestników zawodów warto odnotować dwie kobiety.
Na tej jednej z większych imprez wędkarskich w naszej okolicy zawitali zawodnicy z wielu miejscowości, wśród nich Łomża, Warszawa, Zegrze, Szczytno i oczywiście Ostrów Mazowiecka.

Zawody rozegrane zostały w jednej 7 godzinnej turze. Poranna odprawa jak i początek zawodów odbyły się przy dobrych warunkach atmosferycznych, które z czasem pogorszyły się i spadł deszcz. Zawodnicy mimo to nie rezygnowali i łowili mimo burzliwej pogody.

Rekordowy okaz tego dnia złowił Zbigniew Guzka, a był to szczupak o wadze 2080 g. To jednak było za mało na zwycięstwo i z łączną wagą wszystkich złowionych ryb zajął 4 miejsce.

X Puchar Burmistrza Miasta Ostrowi Mazowieckiej wygrał Pyszyński Marek z Łomży. Oprócz ogromnego pucharu i rocznego dzierżawienia miana najlepszego w jubileuszowych zawodach, otrzymał nagrodę rzeczową w postaci wędki.

Pozostali uczestnicy, którzy zajęli wysokie lokaty, z rąk Burmistrza Mieczysława Szymalskiego otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Ponadto dwie uczestniczące w zawodach kobiety otrzymały wędkarskie upominki. Wśród reszty wędkarzy zostało przeprowadzone losowanie nagrody niespodzianki.

Sebastian Kobus (zawodnik, redaktor koła w Ostrowi Mazowieckiej) po zawodach: "Sądząc po minach zawodników jak i też organizatorów, jubileuszowy puchar Burmistrza można zaliczyć do udanych."

Klasyfikacja


I - Pyszyński Marek - Łomża
II - Gedrowicz Krzysztof - Łomża
III - Piasecki Krzysztof - Zegrze
IV - Guzek Zbigniew - Warszawa
V - Borawski Bogdan - Łomża
VI - Krupa Adam - Ostrów Mazowiecka

Artykuł powstał przy współpracy z pzw41.ompzw.pl. Fot. pzw41.ompzw.pl

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Klinika Dentystyczna BODENT

ul. Sybiraków 5 lok. 6
18-400 Łomża

IMPLANTY ZĘBÓW !

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Personal Beauty Expert

ul. Słowackiego 1 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Twój osobisty doradca do spraw urody !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]