Ostrovia wysoko pokonuje Wieczfniankę

Dodano: 25 sierpnia 2010 09:21, Autor: Redakcja

W drugiej kolejce Ligi Okręgowej piłkarze Klubu Sportowego Ostrovia podejmowali na własnym boisku Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem podopiecznych Henryka Wilczewskiego.
Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 5 minucie przeprowadzili składną akcję i wykończyli ją umieszczeniem piłki w siatce. Gospodarze z każdą minutą się rozkręcali i choć może gra nie wyglądała jeszcze idealnie, to straty zostały przed przerwą odrobione. W 20 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony ładnym strzałem głową popisał się Aleksander Zaremba.

Po zmianie stron przyjezdni nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Ataki przeprowadzane przez żółto-zielonych były coraz groźniejsze, a koncert gry dał przez ostatnie pół godziny Tomasz Rępa, który zachowując się, jak prawdziwy lis pola karnego, aż czterokrotnie pokonywał golkipera przyjezdnych. Goście najlepszą okazję na strzelenie gola mieli przy stanie 3:1, kiedy bramkarz Ostrovi faulował w polu karnym rozpędzonego zawodnika Wieczfnianki. Bieliński zrehabilitował się jednak skuteczną obroną rzutu karnego.

Ostrowscy piłkarze już dawno nie zanotowali tak dobrego początku sezonu. Rywale w pierwszych dwóch kolejkach nie byli co prawda zbyt wymagający, ale najważniejsze są punkty i zwycięstwa, które pozwalają budować dobrą atmosferę w zespole.

Dziś popołudniu piłkarze Henryka Wilczewskiego rozegrają kolejny mecz. W wyjazdowej potyczce z Orzem Goworowo powalczą w pierwszej rundzie Pucharu Polski o awans do następnej fazy rozgrywek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30.

KS Ostrovia - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5:1