I Ostrowski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Ty Masz Talent" - 21.10 w MDK

Dodano: 12 września 2010 19:30, Autor: MDK

I Ostrowski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Ty Masz Talent"
Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 9 lat, do wzięcia udziału w I Ostrowskim Konkursie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez Miejski Dom Kultury.
Konkurs odbędzie się 21 października o godz. 10:00 w sali widowiskowo - kinowej przy ulicy 11 Listopada 5 . Należy tylko zaznaczyć, że dziecko musi przygotować 1 ulubiony utwór i zaśpiewać go do nagranego podkładu muzycznego (tj. utworu nagranego bez wokalu w formacie mp 3 na nośniku CD).
Aby zgłosić swój udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć do 15 października osobiście, emailowo, faxem, pocztą do Miejskiego Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 50. Pomoc dorosłych jest tutaj niezbędna.
Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są w Miejskim Domu Kultury przy ulicy 3 Maja 50 oraz na naszej stronie internetowej:
www.mdk.ostrowmaz.com
Wspierajmy młode talenty, aby zaowocowały w przyszłości!!!


Katalog firm promowane

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]